I Garnatxa Bike Race (Gandesa)

Inscripcions a I Garnatxa Bike Race (Gandesa)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 491 BENAIGES ARCE, ANGELS M30 F OR BIKES TEAM XC-Sprint
2 36 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
3 406 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
4 59 SALVADÓ VERGÉS, ARANTXA M30 F P.C. CAMARLES XC-Rally
5 145 FERNANDEZ HERNANDEZ, PILAR M30 F INDEPENDENT XC-Rally
6 104 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
7 105 GALLEGO CASADO, JORDI M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
8 464 ALEIXANDRI PLA, ERIC M30 M CC TRAIGUERA XC-Sprint
9 466 CASANOVA BERTOMEU, MARC M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
10 467 CASANOVA BERTOMEU, FERRAN M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
11 115 CALVO BARON, RAMON M30 M INDEPENDENT XC-Rally
12 471 CASTELLA COLOMO, XAVI M30 M U.E. LO PASSADOR XC-Sprint
13 3 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
14 118 CURTO CONDE, XAVI M30 M BIKE TEAM AMPOSTA XC-Rally
15 119 BONFILL COLOME, JORDI M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
16 17 MILLAN RUPEREZ, JOEL M30 M CE TORTOSA GLOBBERS XC-Rally
17 121 MORERA PEDROLA, JOSEP M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
18 123 CASTEJON MATA, MIQUEL M30 M C.C. MAIKBIKE VINAROS XC-Rally
19 5 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
20 487 MAGRINYÀ LOBATO, ELOI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
21 136 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
22 139 VAZQUEZ FORS, XAVIER M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
23 405 MILLÁN GASCÓN, DAVID M30 M CC MATARRAÑA XC-Sprint
24 141 ALEGRE SABATER, EDUARD M30 M INDEPENDENT XC-Rally
25 147 TOLEDANO MARTIN, JAVIER M30 M BIKE GHOST RIDERS XC-Rally
26 154 FRANCH PELLISÉ, JOSEP M30 M CC L'ALDEA XC-Rally
27 156 COSTA SOROLLA, JORGE M30 M CC FRAGA XC-Rally
28 493 PUIG GARGALLO, ALBERTO M30 M C.C. MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
29 158 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
30 159 BENITO BLANCH, MARC M30 M CC L'ALDEA XC-Rally
31 160 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
32 27 MIARNAU PINYOL, JORDI XAVIER M30 M C.C. HINACO MONZON XC-Rally
33 31 BORRAS MILLAN, ALEIX M30 M CC FABARA XC-Rally
34 34 MARTIN FRIGOLA, ALBERTO M30 M CC FABARA XC-Rally
35 35 FUSTER ESPUÑ, MIGUEL M30 M INDEPENDENT XC-Rally
36 37 BALAGUE ROYO, ORIOL M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
37 38 MADUEÑO DUART, GERARD M30 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
38 39 GILABERT, ALBERT M30 M CC L'ALDEA XC-Rally
39 40 ALCOVERRO ALBESA, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
40 42 ALBESA TARRAGO, PABLO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
41 704 AGAPE, SANDEL M30 M BTTORRE TRANSRABOSENCA eBike
42 418 LUIS BERTOMEU, XAVIER M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Sprint
43 49 NAVARRO CID, RUBEN M30 M INDEPENDENT XC-Rally
44 52 MARTIN MOLA, CRISTIAN JAVIER M30 M INDEPENDENT XC-Rally
45 53 MATAMOROS ESTRADA, MARC M30 M INDEPENDENT XC-Rally
46 55 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
47 427 GUINJOAN GUILLEMAT, RAMON M30 M CC BIKE RACE REUS XC-Sprint
48 61 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M P.C. CAMARLES XC-Rally
49 63 QUEROL URQUIZU, PEDRO M30 M C.C. MAIKBIKE VINAROS XC-Rally
50 429 COLOME ESPUNY, ANSELM M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
51 64 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
52 65 DOMENECH AMADES, XAVIER M30 M CC CATALUNYA SUD XC-Rally
53 66 PRADES FERREIRA, MARC M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
54 433 DÍAZ BORDAS, EDUARDO M30 M CC BIKE RACE REUS XC-Sprint
55 69 BAIGES LEON, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Rally
56 434 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
57 71 CIRAC ROMERO, ROLAND M30 M INDEPENDENT XC-Rally
58 72 MATEO LOPEZ, XAVIER M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
59 439 BENEITO FAUS, JOEL M30 M CC JESUS XC-Sprint
60 76 CALVET BENITO, FERRAN M30 M CC L'ALDEA XC-Rally
61 77 CARBÓ SOLÉ, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
62 78 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
63 79 LLOSA GAS, CARLOS M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
64 442 MAURI PIÑOL, PAU M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
65 443 BEL GISBERT, ERIC M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
66 445 BAIGES PANISELLO, MARC M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
67 446 RELINQUE CORRALES, ISMAEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
68 84 GISBERT FAVA, LLUÍS ANTONI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
69 14 MARZA BEDOS, PAU M30 M INDEPENDENT XC-Rally
70 448 VALLESPÍ VAQUER, MARC M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
71 450 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CE PRIORAT XC-Sprint
72 87 CABRERA, ROBERT M30 M INDEPENDENT XC-Rally
73 90 CARDONA RAMOS, ROSEMBERG M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
74 455 ESCODA VICENTE, MARC M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
75 93 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
76 458 MARZA CENTELLES, MANUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
77 97 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
78 462 ALVAREZ, ERIC M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
79 404 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F C.C. MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
80 495 BATISTE BELTRAN, GENI M40 F OR BIKES TEAM XC-Sprint
81 56 LEAPER, REBECCA M40 F MEGA BICI XC-Rally
82 73 MUIXI GEBELLI, ROSA M40 F FABREGUES TEAM XC-Rally
83 403 REDONDO, SERGIO M40 M C.C. MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
84 1 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
85 106 LLANOS PELEGRÍN, RAFA M40 M AE LA PICOSSA XC-Rally
86 109 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
87 111 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
88 117 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
89 718 REVERTE CLEMENTE, FRANCISCO M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
90 474 MURCIA LLACER, CARLES M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
91 476 MARRO I CODORNIU, JORDI M40 M UEC TORTOSA XC-Sprint
92 477 LOPEZ CASTELLVI, DAVID MARCELINO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
93 478 CARRETÉ CASTELLVÍ, JOAN M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
94 479 AGRAMUNT NAVARRRO, OSCAR M40 M U.E. LO PASSADOR XC-Sprint
95 496 ROMERO ESPUNY, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
96 127 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
97 6 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
98 485 ESCODA ESCRIBA, SERGI M40 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
99 128 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
100 129 JUAN AIXA, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
101 130 VIDAL MASSOT, BAPTISTE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
102 131 BETRIÁN QUIBUS, DANI M40 M CC FRAGA XC-Rally
103 133 FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, DAVID M40 M OPEN NATURA XC-Rally
104 137 ASENS LLOMBART, JOAN PERE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
105 138 ESCOLÀ PIÑOL, MIQUEL M40 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
106 8 SUÁREZ REQUENA, RUBÉN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
107 142 COTS VIDAL, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
108 143 PORRES CABANES, SERGI M40 M BICI 10 XC-Rally
109 148 RUIZ MELERO, OSCAR M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Rally
110 150 PARÉS MORROS, PERE M40 M CC FRAGA XC-Rally
111 151 MASIP BARGALLÓ, ROGER M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
112 152 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
113 153 FRONTIÑAN, ENRIC M40 M INDEPENDENT XC-Rally
114 492 GARCIA BARGALLO, JORDI M40 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
115 161 DAZA BERENGUER, DANI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
116 497 ROCA SOLÉ, GERARD M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
117 28 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
118 29 ZARAGOZA GONZALEZ, JOAN M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
119 409 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
120 411 LAMARCA AUDÍ, TONI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
121 703 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
122 413 SANCHO ROMEU, EDUARD M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
123 41 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
124 415 TORTA, JOSEP M40 M BIKE TEAM AMPOSTA XC-Sprint
125 417 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
126 44 BARGALLO BORRAS, SERGI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
127 10 CANELA BALSEBRE, SALVADOR M40 M BTT MONTBLANC XC-Rally
128 705 ESPUNY MESTRE, GERARDO M40 M CLUB EBRETRAIL eBike
129 45 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
130 46 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
131 11 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M INDEPENDENT XC-Rally
132 706 ALMELA MARTINEZ, XAVI M40 M A.E MATXACUCA eBike
133 47 BALADA IDIARTE, JAUME M40 M BIKE TEAM AMPOSTA XC-Rally
134 421 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M CICLA PRIORAT BTT XC-Sprint
135 50 VIDAL VIZCARRO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
136 708 TOMAS ROFES, DANIEL M40 M INDEPENDENT eBike
137 423 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
138 425 SANCHEZ PASCUAL, DANI M40 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
139 426 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
140 401 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M C.C. MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
141 57 TENA JIMENEZ, VICTOR M40 M BIKE TEAM AMPOSTA XC-Rally
142 60 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
143 62 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Rally
144 12 TOMÀS RAFÍ, RAMON M40 M INDEPENDENT XC-Rally
145 431 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
146 432 VIVAS URREGO, YONEDUIN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
147 13 BORRELL FORTUNY, PERE M40 M CC ALCOVER XC-Rally
148 435 PALLÉS MUÑIZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
149 75 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M BIKE TEAM AMPOSTA XC-Rally
150 80 ALIAU BERTOMEU, VICTOR M40 M INDEPENDENT XC-Rally
151 25 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
152 447 CENTELLES LLOMBART, SANTI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
153 402 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M CLUB ESPORTIU MONTSIÀ XC-Sprint
154 449 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
155 146 MUR ANDREU, ALFREDO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
156 86 ISTOC, IOAN ADRIAN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
157 451 SERRAL VENTURA, ALEX M40 M CC BIKING POINT XC-Sprint
158 452 IZQUIERDO ALIAU, JORDI M40 M U.E. LO PASSADOR XC-Sprint
159 88 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
160 89 MARSAL MARTI, JOSEP M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
161 15 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M VERTICAL-ARC8-CATALUNYA SUD XC-Rally
162 91 JORNET SABATÉ, XAVIER M40 M CC CATALUNYA SUD XC-Rally
163 711 AZNAR BUTRON, GUSTAVO M40 M C.C. MAIKBIKE VINAROS eBike
164 16 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
165 95 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
166 26 CABALLE FONTANET, DAVID M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
167 460 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
168 98 ADELL MORENO, ADRIÁ M40 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
169 99 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
170 101 BERTOMEU DURAN, HECTOR M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
171 461 SOLÉ MIRALLES, XAVIER M40 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Sprint
172 2 BARRUFET SANCHEZ, NADAL M50 M EJAROM BIKES XC-Rally
173 110 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
174 717 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE eBike
175 4 CARRASCO VILA, CARLES M50 M CLUB CICLISTA MONTACADA XC-Rally
176 481 ALVAREZ LAUNES, JOAN M50 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Sprint
177 719 GOMEZ LORAS, VICENT M50 M UC SANTA BARBARA eBike
178 122 ABÁN LOS SANTOS, LLUÍS M50 M INDEPENDENT XC-Rally
179 483 ROMERO HERRERA, TONI M50 M 73FACTORY BGTEAM XC-Sprint
180 408 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M PC MONTSIA XC-Sprint
181 484 MOROS SENAR, VICTOR M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
182 126 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
183 112 CAMPOS VIDAL, CARLOS M50 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
184 486 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
185 7 PAULANO SANCHEZ, AUGUSTO M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
186 489 CARRILLO SÁEZ, TONI M50 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
187 140 CARTANA PUJOL, JOSE MARIA M50 M INDEPENDENT XC-Rally
188 144 TOMAS VILANOVA, ENRIC M50 M INDEPENDENT XC-Rally
189 721 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
190 149 PEREZ ESPINOSA, FRANCISCO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
191 701 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS eBike
192 723 MARTÍ FORNÓS, XAVI M50 M INDEPENDENT eBike
193 702 BERTOMEU FUSTE, ISAAC M50 M FABREGUES TEAM eBike
194 33 LLAGOSTERA CASAS, CARLES M50 M BICI 3.0 C.C. XC-Rally
195 414 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M PC MONTSIA XC-Sprint
196 419 ORTEU PALOMAR, XAVI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
197 48 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
198 707 MONTESO GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
199 54 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
200 67 ESTORACH FATSINI, PACO M50 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
201 436 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
202 438 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
203 82 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
204 453 VILA TURÓN, MIGUEL M50 M U.E. LO PASSADOR XC-Sprint
205 92 GARRIDO PRADES, JOAN M50 M OR BIKES TEAM XC-Rally
206 713 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
207 457 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
208 459 ALIAU BONET, JUANJO M50 M U.E. LO PASSADOR XC-Sprint
209 96 SANCHO GINOVART, JORDI M50 M INDEPENDENT XC-Rally
210 714 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
211 715 ORELLANA LOAIZA, RAFAEL M50 M MAXI BIKE eBike
212 102 TORRALBO ESTORACH, CRISTOBAL M50 M OR BIKES TEAM XC-Rally
213 103 GOMEZ PEREZ, JORGE M50 M CC BIKING POINT XC-Rally
214 113 LINDEZ RIPOLL, ALBERT M50 M AE LA PICOSSA XC-Rally
215 716 HOBKIRK, SIMON M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
216 468 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
217 114 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Rally
218 18 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
219 720 FONT ESTEVE, FELIP M60 M EBIKE NIULIONS TEAM eBike
220 722 CARRANZA FERRUS, JOSEP MARÍA M60 M CC FLIX eBike
221 9 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
222 410 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
223 422 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
224 709 CABRÉ MASIP, JORDI M60 M UC VINAROS eBike
225 710 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike
226 469 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
227 712 SIMO RAMON, MANUEL VICTOR M60 M INDEPENDENT eBike
228 100 BEL ARASA, XIMO M60 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
229 463 SOLÉ FERRÉ, PAU S18 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Sprint
230 473 FRANQUET BONET, CARLOS S18 M CICLA PRIORAT BTT XC-Sprint
231 482 RODRIGUEZ ASPA, IKER S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
232 412 BERBIS SERRA, MARC S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
233 416 CORTÉS LÓPEZ, JOAN TOMÀS S18 M GARNATXA BIKERS XC-Sprint
234 420 ORTEU CANADELL, ORIOL S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
235 494 MEDIAVILLA BALAGUER, RAÚL S18 M CC FABARA XC-Sprint
236 68 MESTRE ESTORACH, JOSEP S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
237 437 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
238 407 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M Team Electro Hiper Europa XC-Sprint
239 454 VILA BERTOMEU, MARTÍ S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
240 456 PRATS MONTESO, MARC S18 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
241 424 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
242 470 CHAVERO LLEO, AGUSTI S23 M OPEN NATURA XC-Sprint
243 475 SANZ FERRERES, RAY S23 M NOLOBIKER XC-Sprint
244 157 GASENI MARTI, OSCAR S23 M LA CALA BIKES XC-Rally
245 32 DELGADO GONZÁLEZ, VÍCTOR S23 M INDEPENDENT XC-Rally
246 23 VIZCARRI ARS, ADRIÀ S23 M FABREGUES TEAM XC-Rally
247 43 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
248 51 TOMAS CAMPOY, AXEL S23 M INDEPENDENT XC-Rally
249 58 SALVADÓ GIBERT, JORDI S23 M AMICS DE RIUDOMS XC-Rally
250 428 SUÑÉ VILANOVA, DAVID S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
251 430 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BIKE TALLER CANNONDALE REUS XC-Sprint
252 85 BORRÀS BLANCH, FERRAN S23 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
253 94 ALEGRE SANZ, JOSEP MARIA S23 M INDEPENDENT XC-Rally
254 472 CEBALLOS SANAHUJA, MARINA SEN F INDEPENDENT XC-Sprint
255 480 BARÉS JOLI, BELÉN SEN F INDEPENDENT XC-Sprint
256 20 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F MEGA BICI XC-Rally
257 490 ALIFONSO PLA, JENNIFER SEN F DRAGO BIKES XC-Sprint
258 21 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
259 83 GISBERT TOMAS, CARLA SEN F MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
260 465 GUIMERÀ ROYO, ÀNGEL SEN M UC SANTA BARBARA XC-Sprint
261 107 ESPUNY SUBIRATS, FRANCESC XAVIER SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
262 108 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
263 116 ROMERO BARCELÓ, PAU SEN M INDEPENDENT XC-Rally
264 120 LLEIXÀ FERRÉ, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Rally
265 124 ROMERO BARCELÓ, MARC SEN M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
266 19 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
267 125 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
268 132 ROÉ SUBIRATS, OLIVER SEN M UC SANTA BARBARA XC-Rally
269 488 ESPEJO GÜIXENS, MARTI SEN M VBSPORTS-VILABIKES XC-Sprint
270 134 ARRASTRARIA ORTÍ, ERIC SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
271 135 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
272 155 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
273 30 NAVARRO MASIP, MATEU SEN M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
274 22 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
275 24 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
276 70 MASIP GUZMAN, ARNAU SEN M INDEPENDENT XC-Rally
277 74 OLLÉ SANLLEHÍ, ARNAU SEN M INDEPENDENT XC-Rally
278 440 BERTOMEU BARDENY, FERRAN SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
279 441 MECA, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
280 81 DOMÍNGUEZ CUARTIELLES, ENRIC SEN M INDEPENDENT XC-Rally
281 444 ALTABA BALSEBRE, ORIOL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Total inscripcions: 281 (XC-Rally=161 | XC-Sprint=97 | eBike=23)

Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions


amb el suport de ...
FàbreguesRevista LSpiukEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10OR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT Swiss