II Garnatxa Bike Race (Gandesa)

Inscripcions a II Garnatxa Bike Race (Gandesa)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
2 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
3 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
4 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
5 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
6 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
7 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
8 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
9 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
10 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
11 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
12 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
13 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
14 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
15 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
16 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
17 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
18 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
19 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
20 21 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
21 22 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
22 23 LARA FERRE, OSCAR M30 M MEGA BICI XC-Rally
23 24 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
24 25 PALLARES SOLE, DAVID M30 M AE CARANORD XC-Rally
25 26 ALMESTOY LLOMBART, ELOI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
26 27 SOLÉ FERRÉ, PAU S23 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Rally
27 28 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
28 29 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
29 30 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
30 31 ABELLA SALIDO , VICTOR M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
31 32 KRAAI, BART M30 M INDEPENDENT XC-Rally
32 33 ESCODA SANAHUJES , SENÉN M40 M BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
33 34 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
34 35 MOISES, JOAN M40 M LO NEGRELL CE XC-Rally
35 36 PITART ABELLA, ALBERT M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
36 37 CENDRERO RECIO, MANUEL M30 M CLUB CICLISTA PRATBIKE XC-Rally
37 38 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
38 39 MADUEÑO DUART, GERARD M30 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
39 40 CERÓN RAMÍREZ, ADRIAN M40 M MEGA BICI XC-Rally
40 41 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR M40 M MEGA BICI XC-Rally
41 42 ANGUERA ARIN, JOAN CARLES M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
42 43 JIMENEZ BENGOCHEA, DAVID M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
43 44 LLETI ROCA, JOAN ANDREU M40 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
44 45 MORENO VILLALBA, JUANVI M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
45 46 ANGUERA VIDAL, ANDREU M40 M INDEPENDENT XC-Rally
46 47 ANDAVERT MARTÍNEZ , ROGER S23 M MEGA BICI XC-Rally
47 48 SÁNCHEZ CANO, ÁLVARO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
48 49 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M PC PRIORAT XC-Rally
49 50 CID AUBESO, MANEL M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
50 51 SOLA MUIÑOS, ANDONI M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
51 52 LLOP CABÙS, RAMON SEN M PINYO FIXO XC-Rally
52 53 LOZANO MIRABAL, GENÍS M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
53 54 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
54 55 CINTAS SENOVILLA, ALBERT M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
55 56 BAGÉS VICENTE, ROBERT M30 M CE MONTASPRE XC-Rally
56 57 PONS ALVAREZ, NIL S23 M CC HINACO MONZON XC-Rally
57 58 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
58 59 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
59 60 CABRERA, ROBERT M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
60 61 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
61 62 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
62 63 MIQUEL MORENO, JAUME M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
63 64 BARGALLO BORRAS, SERGI M50 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
64 65 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
65 66 PALLÉS MUÑIZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
66 67 CIORBEA, CRISTIAN MARIUS M40 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
67 68 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
68 69 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
69 70 VIDAL SEGURA, ENRIC M30 M BTT LA RAPITA XC-Rally
70 71 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
71 72 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
72 73 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
73 74 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
74 75 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
75 76 MESTRES LAMARCA, JOSE JUAN M50 M PEDALS I CAMES XC-Rally
76 77 BERTOMEU DURAN, HECTOR M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
77 78 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
78 79 MACHÍ BEL, DANI M30 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
79 80 MORERA PEDROLA, JOSEP M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
80 81 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
81 82 GARCIA BORT, JOSEP M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
82 83 TIRON FERRÉ, JOAN M60 M INDEPENDENT XC-Rally
83 84 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
84 85 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
85 86 EJARQUE VALLS, DANI M30 M EJAROM BIKES XC-Rally
86 87 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
87 88 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Rally
88 89 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
89 90 BALADA VALLS, JORDI M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
90 91 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
91 92 CID CLUA, JAUME M30 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
92 93 REGUANT SEGARRA, ROGER M40 M SKY CLUB CAMPRODON XC-Rally
93 94 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
94 95 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
95 96 TORO GARCIA, JUAN JOSE SEN M UCSB -OR BIKES XC-Rally
96 97 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
97 98 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
98 99 TULES VIDAL, OSCAR M40 M MEGA BICI XC-Rally
99 100 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
100 101 GINE CID, XAVI M40 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
101 102 CURTO CONDE, XAVI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
102 103 GILABERT BARBERÀ, JORDI M30 M CC PERELLO XC-Rally
103 104 MAYOR ULLDEMOLINS, FRANCESC M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
104 106 SALVAN RONCERO, IBAN M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
105 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
106 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
107 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
108 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
109 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
110 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
111 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
112 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
113 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
114 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
115 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
116 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
117 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
118 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
119 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
120 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
121 421 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
122 422 BALAGUE FERRATE, FRANCESC M40 M AC VINYOLS XC-Sprint
123 423 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
124 424 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
125 425 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
126 426 CURTO VIDAL, JOEL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
127 427 DORÀ LUCAS, ORIOL S23 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
128 428 FUSTER ESPUÑ, MIGUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
129 429 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
130 430 CRESPO MARCH, LLUIS SEN M MONTBIKE AMPOSTA XC-Sprint
131 431 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
132 432 QUEROL FABREGA, JORDAN M30 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
133 433 PARDO GARCIA, DAVID M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
134 434 MONTAGUT VAQUÉ, BIEL S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
135 435 RUIZ GARCIA, BRIAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
136 436 RUIZ GARCIA, ADAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
137 437 GALLARDO IGLESIAS, ERIC SEN M MEGA BICI XC-Sprint
138 438 ROCA NOËL, ALBERT SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
139 439 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
140 440 MONTESO BESALDUCH, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
141 441 ALONSO SAMPER, MARCOS S23 M ARTBIKES TEAM XC-Sprint
142 442 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
143 443 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
144 444 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Sprint
145 445 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
146 446 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
147 447 JULVE CORNELLES, RAQUEL M30 F F-BIKES XC-Sprint
148 448 GINÉ CASAS, ALBERT M40 M CEM LA CAMETA COIXA XC-Sprint
149 449 RODRIGUEZ PUEYO, ANNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Sprint
150 450 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
151 451 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
152 452 SIRACH VEGA, FELIX M40 M CICLESPORT XC-Sprint
153 453 CAMPS, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
154 454 ARAQUE CAPSIR , KOLDO S18 M F-BIKES XC-Sprint
155 455 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
156 456 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
157 457 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
158 458 VIVES SEGARRA, ORIOL SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
159 459 NOLLA, JAN S23 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
160 460 ALGUERÓ ROCA, ALBERTO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
161 461 PRATS MONTESO, MARC S23 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
162 462 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
163 463 MATA CANO, DANIEL M30 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
164 464 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M CICLES FANDOS XC-Sprint
165 465 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Sprint
166 466 MONTAÑES, ROGER M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
167 467 SERRA RIBAS, ORIOL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
168 468 RODA SALES, DAVID M40 M F-BIKES XC-Sprint
169 469 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M F-BIKES XC-Sprint
170 470 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
171 471 LEAPER, REBECCA M40 F MEGA BICI XC-Sprint
172 472 TRAPE GARROS, JORDI M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
173 473 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
174 474 BELTRAN SANZ, DIEGO S23 M F-BIKES XC-Sprint
175 475 BELTRAN SANZ, ALEX SEN M F-BIKES XC-Sprint
176 476 MACIAS REDONDO, SERGIO M40 M CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
177 477 VIVAS URREGO , YONEDUIN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
178 478 PANISELLO MARTÍNEZ, PEP S18 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
179 479 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
180 480 LLEIXA PARIS, CARLOS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
181 481 MIRALLES GIL, SANDRA SEN F INDEPENDENT XC-Sprint
182 482 CERVERA PERELLO, DAVID M30 M DRAGO BIKES XC-Sprint
183 483 MARSAL MARTI, JOSEP M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Sprint
184 484 DOMÍNGUEZ CUARTIELLES, ENRIC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
185 485 CHAVERO SANCHO, JAVIER M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
186 486 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Sprint
187 487 ASENS LLOMBART, JOAN PERE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
188 488 CORROCHANO OVEJERO, AARON SEN M MAXI BIKE XC-Sprint
189 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
190 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
191 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
192 707 AZNAR BUTRON, GUSTAVO M40 M CC MAIKBIKE VINAROS eBike
193 708 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
194 709 ARASA HIERRO, ANDRÉS M50 M UC SANTA BARBARA eBike
195 710 ANDRADE ROJAS , RONALD STEVENS M30 M INDEPENDENT eBike
196 711 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA eBike
197 712 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
198 713 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike
199 714 CERVANTES URBANO, ROBERT CERVANTES URBANO M60 M INDEPENDENT eBike
200 715 FERRERES DUCH, JOAN M40 M INDEPENDENT eBike
201 716 SABATE REVERTE, FRANCISCO JOSE M50 M BTT LA RAPITA eBike
202 717 RODRIGUEZ ASPA, IKER S23 M INDEPENDENT eBike

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 202 (XC-Rally=104 | XC-Sprint=84 | eBike=14)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 30 72 351 440 90 30
XC-Sprint 60 90 102 102 302 70 60
eBike 00 10 00 20 30 60 20
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10