XI Duextrem (Amposta)

XI Duextrem (Amposta)

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 6 Albi Marin, Ignasi M60 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
2 206 ALBIOL BELTRÁN, JOAN S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
3 286 Alegre Sabater, Eduard M30 M INDEPENDENT XC-Rally
4 29 ALEIXANDRI PLA, ERIC M30 M CC TRAIGUERA XC-Sprint
5 405 ALGUERÓ QUERAL, JOSEP M30 M CE XERTA eBike
6 21 Alonso Samper, Marcos S23 M NOLOBIKER XC-Sprint
7 247 ALSO ALEIXENDRI, RAMON M50 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
8 231 Also Rallo, Xavier M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
9 295 Altadill Felip, David M50 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
10 15 ALVAREZ , ERIC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
11 40 ANGLADA MORON, XAVIER M40 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
12 300 Antonés poy, Carles M40 M INDEPENDENT XC-Rally
13 293 ANTONIO REVERTER, JAVI M30 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
14 409 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
15 31 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
16 236 BAGÉS VICENTE, ROBERT M30 M CE MONTASPRE XC-Rally
17 280 BALADA VALLS, JORDI M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
18 60 Barberà Carceller, Joan M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
19 205 BARGALLO BORRAS, SERGI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
20 16 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
21 45 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Sprint
22 36 BELLA PIÑOL, LAURA S18 F INDEPENDENT XC-Sprint
23 250 Beltran Roig, Albert M40 M INDEPENDENT XC-Rally
24 11 BENEITO FAUS, JOEL M30 M CC JESUS XC-Sprint
25 51 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M UC LA SÉNIA XC-Sprint
26 294 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
27 404 BERTOMEU FUSTE, ISAAC M50 M BICI 10 eBike
28 218 BLANC FERRE, DANIEL M40 M PEDALS I CAMES XC-Rally
29 271 BONASTRE VERDE, LLUIS M40 M DOLOMITI BIKE STORE XC-Rally
30 298 BORRÀS BLANCH, FERRAN S23 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
31 290 Cabrera, Robert M30 M INDEPENDENT XC-Rally
32 239 Calvet Benito, Ferran M30 M CC L'ALDEA XC-Rally
33 55 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
34 288 Cardona Ramos, Rosemberg M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
35 282 Casanova Bertomeu, Pau SEN M INDEPENDENT XC-Rally
36 3 CECILIA CORDERO, IVAN M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
37 292 CENTELLES LLOMBART, SANTI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
38 33 Chavarria Samper, Mario S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
39 245 Chillida Forcadell, Pau SEN M MEGA BICI XC-Rally
40 233 CIRAC ROMERO, ROLAND M30 M INDEPENDENT XC-Rally
41 210 Ciurana Gasull, David M40 M INDEPENDENT XC-Rally
42 211 Ciurana Gasull, Ricard M30 M BTT MONTBLANC XC-Rally
43 254 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
44 225 Colome Espuny, Anselm M30 M INDEPENDENT XC-Rally
45 272 Curto Conde, Xavi M30 M INDEPENDENT XC-Rally
46 57 DAUDEN SERRA, LLUIS SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
47 8 De Arcos Fernández, Francisco M40 M TEKNIBIKE XC-Sprint
48 38 Díaz bordas, Eduardo M30 M CC BIKE RACE REUS XC-Sprint
49 278 DIAZ BUJ, IVAN M40 M BICIMAX XC-Rally
50 224 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
51 49 ESCODA VICENTE, MARC M30 M CC JESUS XC-Sprint
52 283 ESCOLÀ PIÑOL, MIQUEL M40 M DOLOMITI BIKE STORE XC-Rally
53 259 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
54 23 Espejo Güixens, Marti SEN M VBSPORTS-VILABIKES XC-Sprint
55 20 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
56 208 FARNÓS PORRES, ÀLEX S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
57 61 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
58 402 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
59 238 Fibla Alegria, Marc Joaquim M30 M INDEPENDENT XC-Rally
60 229 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
61 221 FOIX SENAR, VICTOR M50 M NOLOBIKER XC-Rally
62 407 FONT ESTEVE, FELIP M60 M EBIKE NIULIONS TEAM eBike
63 281 Fores Aguilera, Lucas M40 M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
64 234 franch pellisé, josep M30 M CC L'ALDEA XC-Rally
65 59 Franquet Bonet, Carlos S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
66 291 FRONTIÑAN, ENRIC M40 M INDEPENDENT XC-Rally
67 34 GALLARDO IGLESIAS, ERIC SEN M MEGA BICI XC-Sprint
68 222 Garcia Bort, Josep M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
69 287 GARRIDO PRADES, JOAN M50 M OR BIKES TEAM XC-Rally
70 264 GIL ALEGRE, ERIC SEN M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
71 228 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M30 M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
72 274 GINE CID, XAVI M40 M CC VILANOVA XC-Rally
73 213 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
74 261 GOMEZ ROMERO, JONAS M40 M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
75 214 Gonzalez Colom, Ivan M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
76 226 Gonzalez Morales, David M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Rally
77 220 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M UC SANTA BARBARA XC-Rally
78 62 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M CC L'ALDEA XC-Sprint
79 217 Haro Sancho, Jordi M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
80 13 Hernández González, José Francisco M40 M TEKNIBIKE XC-Sprint
81 401 Hobkirk, Simon M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
82 243 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
83 285 JUAN AIXA, JOAN M40 M CE TORTOSA GLOBBERS XC-Rally
84 203 JURADO ROTA, JOAN M30 M OPEN NATURA XC-Rally
85 19 Kopancov Stancheva, David S23 M MONT-ROIG TRACK TEAM C.C. XC-Sprint
86 276 LACUEVA MONLLAU, JOSEP M50 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
87 22 Lamarca Audí, Toni M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
88 249 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
89 284 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
90 257 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F MEGA BICI XC-Rally
91 47 lopez artigas, david M40 M UC VINAROS XC-Sprint
92 28 López Fores, Paula SEN F INDEPENDENT XC-Sprint
93 1 López Lleixà, Ivan M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
94 301 LÓPEZ MALLEN, JUAN ANTONIO M50 M UEC TORTOSA XC-Rally
95 403 LÓPEZ YEDRA , JOSÉ ÁNGEL M50 M BTT TERRES DE L'EBRE eBike
96 209 Lozano, Daniel SEN M INDEPENDENT XC-Rally
97 24 Luis Bertomeu, Xavier M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Sprint
98 212 Lujano Castro, Sergio M40 M INDEPENDENT XC-Rally
99 248 LUNA GARCÍA, PAU M40 M BTT LA MOLETA XC-Rally
100 56 LUNA MONTALVO, JUAN PABLO M30 M CE TORTOSA GLOBBERS XC-Sprint
101 41 Magrinyà Lobato, Eloi M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
102 223 Marco García, Àlex S18 M INDEPENDENT XC-Rally
103 35 Margalef Pallares, Anna M30 F FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Sprint
104 406 Martí Atadill, Màrius SEN M INDEPENDENT eBike
105 2 Martínez Gómez-Díaz, Josete M30 M TEKNIBIKE XC-Sprint
106 50 Martínez Martínez, Juan José M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
107 244 MATEO LOPEZ, XAVIER M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
108 270 MATES RAMIREZ, GERARD M30 M INDEPENDENT XC-Rally
109 201 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
110 4 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
111 268 MESTRE ESTORACH, JOSEP S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
112 54 MILLÁN GASCÓN , DAVID M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
113 240 Millan Ruperez, Joel M30 M CE TORTOSA GLOBBERS XC-Rally
114 39 MONTAÑES, ROGER M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
115 27 Monteverde Mauri, Jordi M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
116 26 Monteverde Mauri, Pau M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
117 48 Moreno Beltran, Joan Marc M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
118 252 MORENO VILLALBA, JUANVI MORENO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
119 260 MUIXI GEBELLI, ROSA M40 F FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
120 266 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
121 12 Nadal Diocares, Andreu S23 M C.C. LA VILELLA BAIXA XC-Sprint
122 30 Noguer Sala, Lluís M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
123 253 Nogués Gómez, Rafa M40 M INDEPENDENT XC-Rally
124 267 ORELLANA LOAIZA, RAFAEL M50 M MAXI BIKE XC-Rally
125 14 ORTI CARCELLER, MIGUEL ANGEL M40 M Club Fandos Vinaros XC-Sprint
126 304 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
127 296 Perez Soriano, Daniel M50 M INDEPENDENT XC-Rally
128 256 Prades Muria, Josep S23 M INDEPENDENT XC-Rally
129 219 PRADES VIVES, ORIOL M30 M INDEPENDENT XC-Rally
130 42 PRATS MONTESO, MARC S18 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
131 302 Puig de Fàbregas Sanz, Pau SEN M CC JESUS XC-Rally
132 63 Pujol Cugat, Josep M40 M CC JESUS XC-Sprint
133 58 Queralt Roig , Dani M40 M KILIAN MINGUET TEAM XC-Sprint
134 25 QUEROL FABREGA, JORDAN SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
135 17 Quixalos, Adrià S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
136 5 Rayo Rodriguez, Jose Luis M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
137 408 Recio Falcó, Pako M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA eBike
138 269 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
139 277 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
140 289 REVERTE BARBERA, XAVI M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
141 410 Reverte Clemente, Francisco M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
142 303 Rocamora Chaparro, Gerard M40 M AE CARANORD XC-Rally
143 7 RODRIGUEZ ASPA, IKER S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
144 53 Rodriguez Pueyo, ANNA SEN F INDEPENDENT XC-Sprint
145 52 ROÉ SUBIRATS, OLIVER S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
146 305 ROMERO BARCELÓ, PAU SEN M INDEPENDENT XC-Rally
147 37 Royo Castellà , Arnau S18 M CYCLUS -LA RÀPITA XC-Sprint
148 32 ROYO JASTI, IVAN M40 M CYCLUS -LA RÀPITA XC-Sprint
149 263 ROYO LEON, RICARDO M40 M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
150 10 Ruiz Garcia, Adan M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
151 9 Ruiz Garcia, Brian SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
152 237 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Rally
153 235 Salvadó Vergés, Arantxa SEN F P.C. CAMARLES XC-Rally
154 207 SALVADÓ VIDAL, ELOI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
155 230 SALVAN RONCERO, IBAN M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
156 265 Sánchez , Jose 14 M30 M INDEPENDENT XC-Rally
157 251 Sanchez Pons, Sergi M30 M CC MATARRAÑA XC-Rally
158 297 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
159 242 Sanz Castell, Raul SEN M DECATHLON B’TWIN XC-Rally
160 216 Solé Altès, Josep M40 M MEGA BICI XC-Rally
161 18 STAICU, STEFAN SEN M BICI ATS TERRA ALTA XC-Sprint
162 246 Suarez Medina, Angel SEN M P.C. CAMARLES XC-Rally
163 241 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
164 273 Tena Jimenez, Victor M30 M INDEPENDENT XC-Rally
165 204 Tomas Campoy, Axel S23 M INDEPENDENT XC-Rally
166 215 Tomàs Rafí, Ramon M30 M INDEPENDENT XC-Rally
167 411 Tomas rofes, Daniel M40 M INDEPENDENT eBike
168 299 TOMAS VILANOVA, ENRIC M50 M INDEPENDENT XC-Rally
169 262 TORRALBO ESTORACH, CRISTOBAL M50 M OR BIKES TEAM XC-Rally
170 46 Torta, Josep M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
171 232 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
172 43 Ungidos Gómez, Jose Luis M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
173 44 Ungidos Pino, Pol S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
174 258 Utrillo Sentís, Carlos M40 M INDEPENDENT XC-Rally
175 227 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
176 412 Vidal Loto, Pili M40 F MONTBIKE AMPOSTA eBike
177 255 VILADES SANCHEZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
178 279 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES -CC CATALUNYA SUD XC-Rally
179 275 VIZCARRI ARS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Rally
180 202 ZARAGOZA GONZALEZ, JOAN M40 M C.E. LA FORADADA XC-Rally


Total inscripcions: 180 (XC-Rally=105 | XC-Sprint=63 | eBike=12)

Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions