VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Inscripcions a VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 474 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
2 475 JULVE CORNELLES, RAQUEL M30 F F-BIKES XC-Sprint
3 47 LÁZARO PLAZA, SHEILA M30 F BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
4 62 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
5 64 PUIG ROIG, ARIADNA M30 F CC BIKING POINT XC-Rally
6 465 MATA CANO, DANIEL M30 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
7 473 MARZA CENTELLES, MANUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
8 477 LUNA MONTALVO, JUAN M30 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
9 478 SOLE MODOL, ROGER M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
10 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
11 481 CERVERA PERELLO, DAVID M30 M DRAGO BIKES XC-Sprint
12 486 CANTOS BARGALLÓ, FERNANDO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
13 488 ALCOVERRO ALBESA, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
14 451 RUIZ GARCIA, BRIAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
15 452 MONTESO BESALDUCH, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
16 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
17 431 FERNÁNDEZ BENITO, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
18 459 RUIZ GARCIA, ADAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
19 434 BALCELLS ORTEGA, JAUME M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
20 38 CINTAS SENOVILLA, ALBERT M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
21 43 LARA FERRE, OSCAR M30 M MEGA BICI XC-Rally
22 100 GILABERT BARBERÀ, JORDI M30 M CC PERELLO XC-Rally
23 101 JIMENEZ BENGOCHEA, DAVID M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
24 105 ROIGE MAS, SERGI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
25 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
26 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
27 110 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
28 111 BALART GUIOT, ROGER M30 M CC EL MORELL XC-Rally
29 117 SANCHEZ PONS, SERGI M30 M CC MATARRAÑA XC-Rally
30 118 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
31 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
32 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
33 51 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
34 56 FERNANDEZ TOMAS, JOAN LLUIS M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
35 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
36 126 BEJARANO LONDOÑO, LUIS CARLOS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
37 124 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
38 130 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
39 136 PORTA MIRÓ, JOAN M30 M CC FLIX XC-Rally
40 133 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
41 138 MILLÁN GASCÓN, DAVID M30 M GC AMIGOS CALACEITE XC-Rally
42 141 SOTERAS, TON M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
43 58 ZEA NADAL, ANTON M30 M INDEPENDENT XC-Rally
44 147 MACHÍ BEL, DANI M30 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
45 22 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
46 149 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
47 68 FRANCH PELLISÉ, JOSEP M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
48 77 CABRERA, ROBERT M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
49 30 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
50 31 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
51 82 MIQUEL MORENO, JAUME M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
52 32 DOT PASCUET, IVAN M30 M SOLCAM-MAXLED-MONTBIKE XC-Rally
53 33 MARCO SÁNCHEZ , EDUARDO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
54 87 CARDONA RAMOS, ROSEMBERG M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
55 34 MOLINA RUIZ, DIEGO M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
56 35 SÁNCHEZ CANO, ÁLVARO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
57 707 GARCÍA BOLTAINA, EDGAR M30 M INDEPENDENT eBike
58 708 AGAPE, SANDEL M30 M BTTORRE TRANSRABOSENCA eBike
59 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
60 711 ANDRADE ROJAS , RONALD STEVENS M30 M INDEPENDENT eBike
61 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
62 80 FRANCO JUANOS, PILI M40 F INDEPENDENT XC-Rally
63 437 MARTINEZ FERNANDEZ , DANIEL M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Sprint
64 469 RUANA LLOP, MODEST M40 M MEGA BICI XC-Sprint
65 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
66 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
67 476 BALAGUE FERRATE, FRANCESC M40 M AC VINYOLS XC-Sprint
68 439 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
69 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
70 480 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
71 441 SIRACH VEGA, FELIX M40 M CICLESPORT XC-Sprint
72 442 ORTI CARCELLER, MIGUEL ANGEL M40 M CICLES FANDOS XC-Sprint
73 485 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Sprint
74 422 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
75 423 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
76 487 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
77 424 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
78 450 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M F-BIKES XC-Sprint
79 426 ACEDO RAJA, SERGIO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
80 454 PARDO GARCIA, DAVID M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
81 455 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
82 428 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
83 458 LUNA GARCÍA, PAU M40 M BTT LA MOLETA XC-Sprint
84 429 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
85 461 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
86 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
87 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
88 39 FERRÉ CAPARÓ, JORDI M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Rally
89 40 REGUANT SEGARRA, ROGER M40 M SKY CLUB CAMPRODON XC-Rally
90 21 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
91 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
92 41 ESTIVILL FERNANDEZ, JORDI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
93 96 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
94 44 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
95 97 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
96 98 ANGUERA VIDAL, ANDREU M40 M INDEPENDENT XC-Rally
97 99 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
98 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
99 104 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
100 107 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
101 109 ROFES VIVES, PERE M40 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Rally
102 113 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
103 114 TULES VIDAL, OSCAR M40 M MEGA BICI XC-Rally
104 116 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
105 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
106 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
107 72 LEIS CES, ESTEBAN M40 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
108 46 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
109 48 SERRES FONT, JOEL M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
110 49 LOZANO MIRABAL, GENÍS M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
111 50 DOMÍNGUEZ RUIZ , FRANCISCO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
112 54 ROGER MUNDO, JAUME M40 M INDEPENDENT XC-Rally
113 55 CANO DUEÑAS, SEBASTIÁN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
114 122 PUIG GARCIA, XAVI M40 M LO NEGRELL CE XC-Rally
115 95 VILALTA MANERO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
116 127 ABELLA SALIDO , VICTOR M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
117 128 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
118 131 CARLES TAFALLA, JAUME M40 M GARNATXA BIKERS XC-Rally
119 132 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
120 134 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
121 135 PRUNERA MASIP, XAVI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
122 137 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
123 57 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
124 143 MAYOR ULLDEMOLINS, FRANCESC M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
125 60 ESCODA SANAHUJES , SENÉN M40 M BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
126 61 JUAN AIXA, JUAN M40 M PC BAIX EBRE XC-Rally
127 65 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
128 66 LLETI ROCA, JOAN ANDREU M40 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
129 67 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
130 69 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
131 70 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
132 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
133 25 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
134 26 CERÓN RAMÍREZ, ADRIAN M40 M MEGA BICI XC-Rally
135 27 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR M40 M MEGA BICI XC-Rally
136 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
137 29 RODRIGUEZ SANTANA, JOSE OLIVERIO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
138 81 VIDAL VIZCARRO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
139 83 CIORBEA, CRISTIAN MARIUS M40 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
140 85 LLANOS PELEGRÍN, RAFA M40 M AE LA PICOSSA XC-Rally
141 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
142 90 FONTANET MARIN, AGUSTIN M40 M CICLES FANDOS XC-Rally
143 92 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M PC PRIORAT XC-Rally
144 93 ANGUERA ARIN, JOAN CARLES M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
145 94 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
146 720 MARSAL CREVILLENT, JACOB M40 M INDEPENDENT eBike
147 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
148 709 FANDOS GARRIGA, IGNACIO M40 M CICLES FANDOS eBike
149 726 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
150 710 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL M40 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
151 706 FERRANDO NAVARRO, ADAM M40 M INDEPENDENT eBike
152 715 CORTÉS PURIFICACIÓN, FELIPE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
153 718 REVERTE CLEMENTE, FRANCISCO M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
154 719 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
155 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
156 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
157 448 PEIG LLOP, JOSEP ANTONI M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
158 421 LOSCOS JARDI, CARLES M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
159 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
160 449 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
161 453 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M CICLES FANDOS XC-Sprint
162 427 OBREGON, ALFREDO M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
163 464 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
164 482 FOLCH RIUS, JOSEP MARIA M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
165 102 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
166 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
167 106 FANECA FARNOS, JORDI M50 M INDEPENDENT XC-Rally
168 112 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Rally
169 108 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
170 120 VAZQUEZ PARQUE, PABLO M50 M PC BAIX EBRE XC-Rally
171 52 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
172 53 LOPEZ ARTIGAS, DAVID M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
173 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
174 139 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA M50 M CC ASCO XC-Rally
175 59 ALCALÁ COLLADO, CESAR M50 M INDEPENDENT XC-Rally
176 148 DOMENECH GALIA, ALVARO M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
177 23 MASDEU FONT, CARLES M50 M INDEPENDENT XC-Rally
178 24 MARCÓ ALBERTI, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Rally
179 73 FOIX SENAR, VICTOR M50 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Rally
180 74 ARTERO VILA, FRANCESC M50 M BIKE TALLER CANNONDALE REUS XC-Rally
181 79 ESTORACH FATSINI, PACO M50 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
182 84 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
183 86 ABÁN LOS SANTOS, LLUÍS M50 M INDEPENDENT XC-Rally
184 88 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
185 89 LERIA CIUDAD, MIGUEL M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
186 91 LINDEZ RIPOLL, ALBERT M50 M AE LA PICOSSA XC-Rally
187 37 AUBIA OLLÉ, ANTON M50 M INDEPENDENT XC-Rally
188 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
189 721 MARTÍ FORNÓS, XAVI M50 M INDEPENDENT eBike
190 722 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA eBike
191 724 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
192 725 MARCOVAL GARCIA, JUAN ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
193 732 SABATE REVERTE, FRANCISCO JOSE M50 M BTT LA RAPITA eBike
194 733 CAMPOS VIDAL, CARLOS M50 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
195 712 ARASA HIERRO, ANDRÉS M50 M UC SANTA BARBARA eBike
196 714 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
197 716 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
198 717 MARTORELL SERRES, EMILI M50 M INDEPENDENT eBike
199 425 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
200 456 CERVERA BLANCH, SANTI M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
201 457 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
202 483 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Sprint
203 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
204 462 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
205 435 SARDÀ ÁLVAREZ, JOSEP MARIA M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
206 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
207 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
208 75 TRAPE GARROS, JORDI M60 M INDEPENDENT XC-Rally
209 28 MALAGOLI PEÑA , ALBERTO FABIAN M60 M MAXI BIKE XC-Rally
210 723 XIOL MANCHON, JORDI M60 M INDEPENDENT eBike
211 729 RONDA GUIRAL, FEDERICO M60 M INDEPENDENT eBike
212 727 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
213 730 HOBKIRK, SIMON M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
214 731 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike
215 713 SIMO RAMON, MANUEL M60 M INDEPENDENT eBike
216 728 ALLENDE LLERENA, ANTONIO M60 M PC RIBERA D'EBRE eBike
217 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
218 467 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
219 471 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
220 479 GARÍ SILVA, SANTI S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
221 430 MONTAGUT VAQUÉ, BIEL S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
222 432 LANDWEHRMANN BARÓ, SWEN S18 M MONT-ROIG TRACK TEAM CC XC-Sprint
223 460 ARAQUE CAPSIR , KOLDO S18 M F-BIKES XC-Sprint
224 115 RUANA CASTELLNOU, CESC S18 M PC MONT-ROIG XC-Rally
225 123 FARNÓS PORRES, ÀLEX S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
226 438 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
227 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
228 468 PRATS MONTESO, MARC S23 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
229 472 ALONSO SAMPER, MARCOS S23 M ARTBIKES TEAM XC-Sprint
230 440 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
231 436 RODRIGUEZ ASPA, IKER S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
232 444 DORÀ LUCAS, ORIOL S23 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
233 445 NOLLA, JAN S23 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
234 446 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
235 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
236 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
237 119 LEIS MARTINEZ, PAU S23 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
238 121 MARCOVAL PLA, JOAN S23 M INDEPENDENT XC-Rally
239 145 VALLDOSERA GORDO, MARC S23 M MEGA BICI XC-Rally
240 484 RODRIGUEZ PUEYO, ANNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Sprint
241 63 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
242 71 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
243 466 MONTAGUT LLAURADÓ, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
244 470 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
245 443 CURTO VIDAL, JOEL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
246 447 ROCA NOËL, ALBERT SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
247 433 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
248 463 CEBOLLA BENITEZ, JUAN DAVID SEN M CE L'ARENY XC-Sprint
249 42 LLOP CABÙS, RAMON SEN M PINYO FIXO XC-Rally
250 103 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
251 45 CARMONA JUAN, XAVIER SEN M INDEPENDENT XC-Rally
252 125 CORROCHANO OVEJERO, AARON SEN M MAXI BIKE XC-Rally
253 129 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
254 140 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
255 142 GUTIÉRREZ AGUILAR, SERGIO SEN M MEGA BICI XC-Rally
256 144 BERTOMEU BARDENY, FERRAN SEN M INDEPENDENT XC-Rally
257 146 GISPERT, EDUARD SEN M INDEPENDENT XC-Rally
258 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
259 76 GUINOVART, MARTÍ SEN M INDEPENDENT XC-Rally
260 78 NAVARRO MASIP, MATEU SEN M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
261 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
262 36 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
263 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 263 (XC-Rally=148 | XC-Sprint=84 | eBike=31)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 20 30 152 373 581 230 40
XC-Sprint 70 101 61 142 251 100 70
eBike 00 00 00 40 90 110 70
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
TugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes Fitting