VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Inscripcions a VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 474 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
2 475 JULVE CORNELLES, RAQUEL M30 F F-BIKES XC-Sprint
3 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
4 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
5 431 FERNÁNDEZ BENITO, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
6 434 BALCELLS ORTEGA, JAUME M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
7 451 RUIZ GARCIA, BRIAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
8 452 MONTESO BESALDUCH, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
9 459 RUIZ GARCIA, ADAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
10 465 MATA CANO, DANIEL M30 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
11 473 MARZA CENTELLES, MANUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
12 477 LUNA MONTALVO, JUAN M30 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
13 478 SOLE MODOL, ROGER M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
14 481 CERVERA PERELLO, DAVID M30 M DRAGO BIKES XC-Sprint
15 486 CANTOS BARGALLÓ, FERNANDO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
16 488 ALCOVERRO ALBESA, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
17 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
18 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
19 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
20 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
21 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
22 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
23 422 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
24 423 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
25 424 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
26 426 ACEDO RAJA, SERGIO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
27 428 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
28 429 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
29 437 MARTINEZ FERNANDEZ , DANIEL M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Sprint
30 439 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
31 441 SIRACH VEGA, FELIX M40 M CICLESPORT XC-Sprint
32 442 ORTI CARCELLER, MIGUEL ANGEL M40 M CICLES FANDOS XC-Sprint
33 450 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M F-BIKES XC-Sprint
34 454 PARDO GARCIA, DAVID M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
35 455 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
36 458 LUNA GARCÍA, PAU M40 M BTT LA MOLETA XC-Sprint
37 461 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
38 469 RUANA LLOP, MODEST M40 M MEGA BICI XC-Sprint
39 476 BALAGUE FERRATE, FRANCESC M40 M AC VINYOLS XC-Sprint
40 480 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
41 485 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Sprint
42 487 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
43 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
44 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
45 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
46 421 LOSCOS JARDI, CARLES M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
47 427 OBREGON, ALFREDO M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
48 448 PEIG LLOP, JOSEP ANTONI M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
49 449 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
50 453 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M CICLES FANDOS XC-Sprint
51 464 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
52 482 FOLCH RIUS, JOSEP MARIA M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
53 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
54 425 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
55 435 SARDÀ ÁLVAREZ, JOSEP MARIA M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
56 456 CERVERA BLANCH, SANTI M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
57 457 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
58 462 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
59 483 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Sprint
60 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
61 430 MONTAGUT VAQUÉ, BIEL S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
62 432 LANDWEHRMANN BARÓ, SWEN S18 M MONT-ROIG TRACK TEAM CC XC-Sprint
63 460 ARAQUE CAPSIR , KOLDO S18 M F-BIKES XC-Sprint
64 467 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
65 471 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
66 479 GARÍ SILVA, SANTI S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
67 438 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
68 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
69 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
70 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
71 436 RODRIGUEZ ASPA, IKER S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
72 440 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
73 444 DORÀ LUCAS, ORIOL S23 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
74 445 NOLLA, JAN S23 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
75 446 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
76 468 PRATS MONTESO, MARC S23 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
77 472 ALONSO SAMPER, MARCOS S23 M ARTBIKES TEAM XC-Sprint
78 484 RODRIGUEZ PUEYO, ANNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Sprint
79 433 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
80 443 CURTO VIDAL, JOEL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
81 447 ROCA NOËL, ALBERT SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
82 463 CEBOLLA BENITEZ, JUAN DAVID SEN M CE L'ARENY XC-Sprint
83 466 MONTAGUT LLAURADÓ, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
84 470 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
85 47 LÁZARO PLAZA, SHEILA M30 F BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
86 62 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
87 64 PUIG ROIG, ARIADNA M30 F CC BIKING POINT XC-Rally
88 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
89 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
90 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
91 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
92 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
93 22 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
94 30 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
95 31 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
96 32 DOT PASCUET, IVAN M30 M SOLCAM-MAXLED-MONTBIKE XC-Rally
97 33 MARCO SÁNCHEZ , EDUARDO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
98 34 MOLINA RUIZ, DIEGO M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
99 35 SÁNCHEZ CANO, ÁLVARO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
100 38 CINTAS SENOVILLA, ALBERT M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
101 43 LARA FERRE, OSCAR M30 M MEGA BICI XC-Rally
102 51 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
103 56 FERNANDEZ TOMAS, JOAN LLUIS M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
104 58 ZEA NADAL, ANTON M30 M INDEPENDENT XC-Rally
105 68 FRANCH PELLISÉ, JOSEP M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
106 77 CABRERA, ROBERT M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
107 82 MIQUEL MORENO, JAUME M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
108 87 CARDONA RAMOS, ROSEMBERG M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
109 100 GILABERT BARBERÀ, JORDI M30 M CC PERELLO XC-Rally
110 101 JIMENEZ BENGOCHEA, DAVID M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
111 105 ROIGE MAS, SERGI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
112 110 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
113 111 BALART GUIOT, ROGER M30 M CC EL MORELL XC-Rally
114 117 SANCHEZ PONS, SERGI M30 M CC MATARRAÑA XC-Rally
115 118 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
116 124 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
117 126 BEJARANO LONDOÑO, LUIS CARLOS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
118 130 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
119 133 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
120 136 PORTA MIRÓ, JOAN M30 M CC FLIX XC-Rally
121 138 MILLÁN GASCÓN, DAVID M30 M GC AMIGOS CALACEITE XC-Rally
122 141 SOTERAS, TON M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
123 147 MACHÍ BEL, DANI M30 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
124 149 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
125 80 FRANCO JUANOS, PILI M40 F INDEPENDENT XC-Rally
126 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
127 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
128 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
129 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
130 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
131 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
132 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
133 21 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
134 25 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
135 26 CERÓN RAMÍREZ, ADRIAN M40 M MEGA BICI XC-Rally
136 27 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR M40 M MEGA BICI XC-Rally
137 29 RODRIGUEZ SANTANA, JOSE OLIVERIO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
138 39 FERRÉ CAPARÓ, JORDI M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Rally
139 40 REGUANT SEGARRA, ROGER M40 M SKY CLUB CAMPRODON XC-Rally
140 41 ESTIVILL FERNANDEZ, JORDI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
141 44 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
142 46 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
143 48 SERRES FONT, JOEL M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
144 49 LOZANO MIRABAL, GENÍS M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
145 50 DOMÍNGUEZ RUIZ , FRANCISCO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
146 54 ROGER MUNDO, JAUME M40 M INDEPENDENT XC-Rally
147 55 CANO DUEÑAS, SEBASTIÁN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
148 57 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
149 60 ESCODA SANAHUJES , SENÉN M40 M BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
150 61 JUAN AIXA, JUAN M40 M PC BAIX EBRE XC-Rally
151 65 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
152 66 LLETI ROCA, JOAN ANDREU M40 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
153 67 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
154 69 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
155 70 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
156 72 LEIS CES, ESTEBAN M40 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
157 81 VIDAL VIZCARRO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
158 83 CIORBEA, CRISTIAN MARIUS M40 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
159 85 LLANOS PELEGRÍN, RAFA M40 M AE LA PICOSSA XC-Rally
160 90 FONTANET MARIN, AGUSTIN M40 M CICLES FANDOS XC-Rally
161 92 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M PC PRIORAT XC-Rally
162 93 ANGUERA ARIN, JOAN CARLES M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
163 94 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
164 95 VILALTA MANERO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
165 96 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
166 97 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
167 98 ANGUERA VIDAL, ANDREU M40 M INDEPENDENT XC-Rally
168 99 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
169 104 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
170 107 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
171 109 ROFES VIVES, PERE M40 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Rally
172 113 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
173 114 TULES VIDAL, OSCAR M40 M MEGA BICI XC-Rally
174 116 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
175 122 PUIG GARCIA, XAVI M40 M LO NEGRELL CE XC-Rally
176 127 ABELLA SALIDO , VICTOR M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
177 128 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
178 131 CARLES TAFALLA, JAUME M40 M GARNATXA BIKERS XC-Rally
179 132 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
180 134 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
181 135 PRUNERA MASIP, XAVI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
182 137 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
183 143 MAYOR ULLDEMOLINS, FRANCESC M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
184 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
185 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
186 23 MASDEU FONT, CARLES M50 M INDEPENDENT XC-Rally
187 24 MARCÓ ALBERTI, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Rally
188 37 AUBIA OLLÉ, ANTON M50 M INDEPENDENT XC-Rally
189 52 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
190 53 LOPEZ ARTIGAS, DAVID M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
191 59 ALCALÁ COLLADO, CESAR M50 M INDEPENDENT XC-Rally
192 73 FOIX SENAR, VICTOR M50 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Rally
193 74 ARTERO VILA, FRANCESC M50 M BIKE TALLER CANNONDALE REUS XC-Rally
194 79 ESTORACH FATSINI, PACO M50 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
195 84 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
196 86 ABÁN LOS SANTOS, LLUÍS M50 M INDEPENDENT XC-Rally
197 88 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
198 89 LERIA CIUDAD, MIGUEL M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
199 91 LINDEZ RIPOLL, ALBERT M50 M AE LA PICOSSA XC-Rally
200 102 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
201 106 FANECA FARNOS, JORDI M50 M INDEPENDENT XC-Rally
202 108 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
203 112 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Rally
204 120 VAZQUEZ PARQUE, PABLO M50 M PC BAIX EBRE XC-Rally
205 139 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA M50 M CC ASCO XC-Rally
206 148 DOMENECH GALIA, ALVARO M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
207 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
208 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
209 28 MALAGOLI PEÑA , ALBERTO FABIAN M60 M MAXI BIKE XC-Rally
210 75 TRAPE GARROS, JORDI M60 M INDEPENDENT XC-Rally
211 115 RUANA CASTELLNOU, CESC S18 M PC MONT-ROIG XC-Rally
212 123 FARNÓS PORRES, ÀLEX S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
213 119 LEIS MARTINEZ, PAU S23 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
214 121 MARCOVAL PLA, JOAN S23 M INDEPENDENT XC-Rally
215 145 VALLDOSERA GORDO, MARC S23 M MEGA BICI XC-Rally
216 63 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
217 71 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
218 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
219 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
220 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
221 36 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
222 42 LLOP CABÙS, RAMON SEN M PINYO FIXO XC-Rally
223 45 CARMONA JUAN, XAVIER SEN M INDEPENDENT XC-Rally
224 76 GUINOVART, MARTÍ SEN M INDEPENDENT XC-Rally
225 78 NAVARRO MASIP, MATEU SEN M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
226 103 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
227 125 CORROCHANO OVEJERO, AARON SEN M MAXI BIKE XC-Rally
228 129 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
229 140 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
230 142 GUTIÉRREZ AGUILAR, SERGIO SEN M MEGA BICI XC-Rally
231 144 BERTOMEU BARDENY, FERRAN SEN M INDEPENDENT XC-Rally
232 146 GISPERT, EDUARD SEN M INDEPENDENT XC-Rally
233 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
234 707 GARCÍA BOLTAINA, EDGAR M30 M INDEPENDENT eBike
235 708 AGAPE, SANDEL M30 M BTTORRE TRANSRABOSENCA eBike
236 711 ANDRADE ROJAS , RONALD STEVENS M30 M INDEPENDENT eBike
237 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
238 706 FERRANDO NAVARRO, ADAM M40 M INDEPENDENT eBike
239 709 FANDOS GARRIGA, IGNACIO M40 M CICLES FANDOS eBike
240 710 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL M40 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
241 715 CORTÉS PURIFICACIÓN, FELIPE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
242 718 REVERTE CLEMENTE, FRANCISCO M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
243 719 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
244 720 MARSAL CREVILLENT, JACOB M40 M INDEPENDENT eBike
245 726 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
246 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
247 712 ARASA HIERRO, ANDRÉS M50 M UC SANTA BARBARA eBike
248 714 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
249 716 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
250 717 MARTORELL SERRES, EMILI M50 M INDEPENDENT eBike
251 721 MARTÍ FORNÓS, XAVI M50 M INDEPENDENT eBike
252 722 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA eBike
253 724 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
254 725 MARCOVAL GARCIA, JUAN ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
255 732 SABATE REVERTE, FRANCISCO JOSE M50 M BTT LA RAPITA eBike
256 733 CAMPOS VIDAL, CARLOS M50 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
257 713 SIMO RAMON, MANUEL M60 M INDEPENDENT eBike
258 723 XIOL MANCHON, JORDI M60 M INDEPENDENT eBike
259 727 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
260 728 ALLENDE LLERENA, ANTONIO M60 M PC RIBERA D'EBRE eBike
261 729 RONDA GUIRAL, FEDERICO M60 M INDEPENDENT eBike
262 730 HOBKIRK, SIMON M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
263 731 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 263 (XC-Rally=148 | XC-Sprint=84 | eBike=31)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 20 30 152 373 581 230 40
XC-Sprint 70 101 61 142 251 100 70
eBike 00 00 00 40 90 110 70
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
Drago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvart