VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Inscripcions a VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 466 MONTAGUT LLAURADÓ, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
2 473 MARZA CENTELLES, MANUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
3 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
4 439 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
5 478 SOLE MODOL, ROGER M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
6 440 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
7 436 RODRIGUEZ ASPA, IKER S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
8 443 CURTO VIDAL, JOEL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
9 486 CANTOS BARGALLÓ, FERNANDO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
10 488 ALCOVERRO ALBESA, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
11 424 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
12 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
13 452 MONTESO BESALDUCH, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
14 426 ACEDO RAJA, SERGIO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
15 427 OBREGON, ALFREDO M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
16 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
17 454 PARDO GARCIA, DAVID M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
18 456 CERVERA BLANCH, SANTI M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
19 428 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
20 429 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
21 431 FERNÁNDEZ BENITO, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
22 464 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
23 434 BALCELLS ORTEGA, JAUME M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
24 435 SARDÀ ÁLVAREZ, JOSEP MARIA M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
25 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
26 98 ANGUERA VIDAL, ANDREU M40 M INDEPENDENT XC-Rally
27 105 ROIGE MAS, SERGI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
28 106 FANECA FARNOS, JORDI M50 M INDEPENDENT XC-Rally
29 45 CARMONA JUAN, XAVIER SEN M INDEPENDENT XC-Rally
30 46 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
31 50 DOMÍNGUEZ RUIZ , FRANCISCO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
32 52 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
33 54 ROGER MUNDO, JAUME M40 M INDEPENDENT XC-Rally
34 55 CANO DUEÑAS, SEBASTIÁN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
35 121 MARCOVAL PLA, JOAN S23 M INDEPENDENT XC-Rally
36 95 VILALTA MANERO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
37 126 BEJARANO LONDOÑO, LUIS CARLOS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
38 135 PRUNERA MASIP, XAVI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
39 58 ZEA NADAL, ANTON M30 M INDEPENDENT XC-Rally
40 59 ALCALÁ COLLADO, CESAR M50 M INDEPENDENT XC-Rally
41 144 BERTOMEU BARDENY, FERRAN SEN M INDEPENDENT XC-Rally
42 146 GISPERT, EDUARD SEN M INDEPENDENT XC-Rally
43 23 MASDEU FONT, CARLES M50 M INDEPENDENT XC-Rally
44 149 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
45 24 MARCÓ ALBERTI, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Rally
46 70 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
47 75 TRAPE GARROS, JORDI M60 M INDEPENDENT XC-Rally
48 76 GUINOVART, MARTÍ SEN M INDEPENDENT XC-Rally
49 29 RODRIGUEZ SANTANA, JOSE OLIVERIO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
50 80 FRANCO JUANOS, PILI M40 F INDEPENDENT XC-Rally
51 81 VIDAL VIZCARRO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
52 33 MARCO SÁNCHEZ , EDUARDO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
53 86 ABÁN LOS SANTOS, LLUÍS M50 M INDEPENDENT XC-Rally
54 35 SÁNCHEZ CANO, ÁLVARO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
55 37 AUBIA OLLÉ, ANTON M50 M INDEPENDENT XC-Rally
56 707 GARCÍA BOLTAINA, EDGAR M30 M INDEPENDENT eBike
57 720 MARSAL CREVILLENT, JACOB M40 M INDEPENDENT eBike
58 721 MARTÍ FORNÓS, XAVI M50 M INDEPENDENT eBike
59 723 XIOL MANCHON, JORDI M60 M INDEPENDENT eBike
60 725 MARCOVAL GARCIA, JUAN ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
61 729 RONDA GUIRAL, FEDERICO M60 M INDEPENDENT eBike
62 727 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
63 711 ANDRADE ROJAS , RONALD STEVENS M30 M INDEPENDENT eBike
64 713 SIMO RAMON, MANUEL M60 M INDEPENDENT eBike
65 714 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
66 706 FERRANDO NAVARRO, ADAM M40 M INDEPENDENT eBike
67 716 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
68 717 MARTORELL SERRES, EMILI M50 M INDEPENDENT eBike
69 133 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
70 476 BALAGUE FERRATE, FRANCESC M40 M AC VINYOLS XC-Sprint
71 85 LLANOS PELEGRÍN, RAFA M40 M AE LA PICOSSA XC-Rally
72 91 LINDEZ RIPOLL, ALBERT M50 M AE LA PICOSSA XC-Rally
73 437 MARTINEZ FERNANDEZ , DANIEL M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Sprint
74 39 FERRÉ CAPARÓ, JORDI M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Rally
75 472 ALONSO SAMPER, MARCOS S23 M ARTBIKES TEAM XC-Sprint
76 51 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
77 83 CIORBEA, CRISTIAN MARIUS M40 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
78 109 ROFES VIVES, PERE M40 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Rally
79 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
80 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
81 483 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Sprint
82 455 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
83 74 ARTERO VILA, FRANCESC M50 M BIKE TALLER CANNONDALE REUS XC-Rally
84 47 LÁZARO PLAZA, SHEILA M30 F BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
85 60 ESCODA SANAHUJES , SENÉN M40 M BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
86 458 LUNA GARCÍA, PAU M40 M BTT LA MOLETA XC-Sprint
87 444 DORÀ LUCAS, ORIOL S23 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
88 487 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
89 732 SABATE REVERTE, FRANCISCO JOSE M50 M BTT LA RAPITA eBike
90 130 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
91 438 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
92 41 ESTIVILL FERNANDEZ, JORDI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
93 57 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
94 78 NAVARRO MASIP, MATEU SEN M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
95 708 AGAPE, SANDEL M30 M BTTORRE TRANSRABOSENCA eBike
96 451 RUIZ GARCIA, BRIAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
97 459 RUIZ GARCIA, ADAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
98 25 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
99 31 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
100 461 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
101 139 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA M50 M CC ASCO XC-Rally
102 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
103 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
104 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
105 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
106 38 CINTAS SENOVILLA, ALBERT M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
107 110 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
108 64 PUIG ROIG, ARIADNA M30 F CC BIKING POINT XC-Rally
109 34 MOLINA RUIZ, DIEGO M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
110 36 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
111 468 PRATS MONTESO, MARC S23 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
112 116 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
113 127 ABELLA SALIDO , VICTOR M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
114 147 MACHÍ BEL, DANI M30 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
115 111 BALART GUIOT, ROGER M30 M CC EL MORELL XC-Rally
116 136 PORTA MIRÓ, JOAN M30 M CC FLIX XC-Rally
117 731 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike
118 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
119 117 SANCHEZ PONS, SERGI M30 M CC MATARRAÑA XC-Rally
120 471 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
121 112 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Rally
122 722 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA eBike
123 726 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
124 730 HOBKIRK, SIMON M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
125 485 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Sprint
126 457 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
127 100 GILABERT BARBERÀ, JORDI M30 M CC PERELLO XC-Rally
128 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
129 463 CEBOLLA BENITEZ, JUAN DAVID SEN M CE L'ARENY XC-Sprint
130 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
131 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
132 442 ORTI CARCELLER, MIGUEL ANGEL M40 M CICLES FANDOS XC-Sprint
133 453 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M CICLES FANDOS XC-Sprint
134 53 LOPEZ ARTIGAS, DAVID M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
135 148 DOMENECH GALIA, ALVARO M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
136 89 LERIA CIUDAD, MIGUEL M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
137 90 FONTANET MARIN, AGUSTIN M40 M CICLES FANDOS XC-Rally
138 709 FANDOS GARRIGA, IGNACIO M40 M CICLES FANDOS eBike
139 441 SIRACH VEGA, FELIX M40 M CICLESPORT XC-Sprint
140 141 SOTERAS, TON M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
141 66 LLETI ROCA, JOAN ANDREU M40 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
142 480 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
143 445 NOLLA, JAN S23 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
144 143 MAYOR ULLDEMOLINS, FRANCESC M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
145 465 MATA CANO, DANIEL M30 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
146 433 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
147 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
148 49 LOZANO MIRABAL, GENÍS M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
149 733 CAMPOS VIDAL, CARLOS M50 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
150 715 CORTÉS PURIFICACIÓN, FELIPE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
151 719 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
152 481 CERVERA PERELLO, DAVID M30 M DRAGO BIKES XC-Sprint
153 96 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
154 107 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
155 113 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
156 129 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
157 65 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
158 68 FRANCH PELLISÉ, JOSEP M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
159 77 CABRERA, ROBERT M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
160 82 MIQUEL MORENO, JAUME M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
161 88 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
162 132 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
163 475 JULVE CORNELLES, RAQUEL M30 F F-BIKES XC-Sprint
164 450 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M F-BIKES XC-Sprint
165 460 ARAQUE CAPSIR , KOLDO S18 M F-BIKES XC-Sprint
166 102 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
167 474 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
168 484 RODRIGUEZ PUEYO, ANNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Sprint
169 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
170 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
171 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
172 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
173 128 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
174 63 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
175 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
176 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
177 71 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
178 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
179 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
180 131 CARLES TAFALLA, JAUME M40 M GARNATXA BIKERS XC-Rally
181 138 MILLÁN GASCÓN, DAVID M30 M GC AMIGOS CALACEITE XC-Rally
182 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
183 69 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
184 84 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
185 467 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
186 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
187 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
188 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
189 101 JIMENEZ BENGOCHEA, DAVID M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
190 122 PUIG GARCIA, XAVI M40 M LO NEGRELL CE XC-Rally
191 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
192 422 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
193 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
194 462 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
195 97 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
196 108 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
197 125 CORROCHANO OVEJERO, AARON SEN M MAXI BIKE XC-Rally
198 28 MALAGOLI PEÑA , ALBERTO FABIAN M60 M MAXI BIKE XC-Rally
199 469 RUANA LLOP, MODEST M40 M MEGA BICI XC-Sprint
200 43 LARA FERRE, OSCAR M30 M MEGA BICI XC-Rally
201 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
202 114 TULES VIDAL, OSCAR M40 M MEGA BICI XC-Rally
203 118 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
204 140 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
205 142 GUTIÉRREZ AGUILAR, SERGIO SEN M MEGA BICI XC-Rally
206 145 VALLDOSERA GORDO, MARC S23 M MEGA BICI XC-Rally
207 22 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
208 26 CERÓN RAMÍREZ, ADRIAN M40 M MEGA BICI XC-Rally
209 27 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR M40 M MEGA BICI XC-Rally
210 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
211 432 LANDWEHRMANN BARÓ, SWEN S18 M MONT-ROIG TRACK TEAM CC XC-Sprint
212 21 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
213 44 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
214 99 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
215 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
216 56 FERNANDEZ TOMAS, JOAN LLUIS M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
217 123 FARNÓS PORRES, ÀLEX S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
218 124 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
219 134 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
220 67 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
221 79 ESTORACH FATSINI, PACO M50 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
222 30 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
223 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
224 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
225 710 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL M40 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
226 73 FOIX SENAR, VICTOR M50 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Rally
227 477 LUNA MONTALVO, JUAN M30 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
228 104 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
229 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
230 137 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
231 62 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
232 87 CARDONA RAMOS, ROSEMBERG M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
233 94 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
234 724 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
235 120 VAZQUEZ PARQUE, PABLO M50 M PC BAIX EBRE XC-Rally
236 61 JUAN AIXA, JUAN M40 M PC BAIX EBRE XC-Rally
237 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
238 115 RUANA CASTELLNOU, CESC S18 M PC MONT-ROIG XC-Rally
239 92 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M PC PRIORAT XC-Rally
240 470 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
241 479 GARÍ SILVA, SANTI S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
242 447 ROCA NOËL, ALBERT SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
243 448 PEIG LLOP, JOSEP ANTONI M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
244 421 LOSCOS JARDI, CARLES M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
245 423 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
246 449 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
247 425 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
248 430 MONTAGUT VAQUÉ, BIEL S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
249 482 FOLCH RIUS, JOSEP MARIA M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
250 48 SERRES FONT, JOEL M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
251 93 ANGUERA ARIN, JOAN CARLES M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
252 718 REVERTE CLEMENTE, FRANCISCO M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
253 728 ALLENDE LLERENA, ANTONIO M60 M PC RIBERA D'EBRE eBike
254 42 LLOP CABÙS, RAMON SEN M PINYO FIXO XC-Rally
255 40 REGUANT SEGARRA, ROGER M40 M SKY CLUB CAMPRODON XC-Rally
256 32 DOT PASCUET, IVAN M30 M SOLCAM-MAXLED-MONTBIKE XC-Rally
257 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
258 446 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
259 103 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
260 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
261 712 ARASA HIERRO, ANDRÉS M50 M UC SANTA BARBARA eBike
262 72 LEIS CES, ESTEBAN M40 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
263 119 LEIS MARTINEZ, PAU S23 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 263 (XC-Rally=148 | XC-Sprint=84 | eBike=31)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 20 30 152 373 581 230 40
XC-Sprint 70 101 61 142 251 100 70
eBike 00 00 00 40 90 110 70
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
Revista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbregues