VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Inscripcions a VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 86 ABÁN LOS SANTOS, LLUÍS M50 M INDEPENDENT XC-Rally
2 127 ABELLA SALIDO , VICTOR M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
3 426 ACEDO RAJA, SERGIO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
4 708 AGAPE, SANDEL M30 M BTTORRE TRANSRABOSENCA eBike
5 139 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA M50 M CC ASCO XC-Rally
6 132 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
7 25 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
8 59 ALCALÁ COLLADO, CESAR M50 M INDEPENDENT XC-Rally
9 488 ALCOVERRO ALBESA, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
10 113 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
11 728 ALLENDE LLERENA, ANTONIO M60 M PC RIBERA D'EBRE eBike
12 472 ALONSO SAMPER, MARCOS S23 M ARTBIKES TEAM XC-Sprint
13 65 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
14 27 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR M40 M MEGA BICI XC-Rally
15 711 ANDRADE ROJAS , RONALD STEVENS M30 M INDEPENDENT eBike
16 93 ANGUERA ARIN, JOAN CARLES M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
17 98 ANGUERA VIDAL, ANDREU M40 M INDEPENDENT XC-Rally
18 110 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
19 460 ARAQUE CAPSIR , KOLDO S18 M F-BIKES XC-Sprint
20 712 ARASA HIERRO, ANDRÉS M50 M UC SANTA BARBARA eBike
21 455 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
22 714 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
23 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
24 726 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
25 74 ARTERO VILA, FRANCESC M50 M BIKE TALLER CANNONDALE REUS XC-Rally
26 37 AUBIA OLLÉ, ANTON M50 M INDEPENDENT XC-Rally
27 480 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
28 476 BALAGUE FERRATE, FRANCESC M40 M AC VINYOLS XC-Sprint
29 111 BALART GUIOT, ROGER M30 M CC EL MORELL XC-Rally
30 434 BALCELLS ORTEGA, JAUME M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
31 52 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
32 453 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M CICLES FANDOS XC-Sprint
33 62 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
34 126 BEJARANO LONDOÑO, LUIS CARLOS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
35 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
36 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
37 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
38 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
39 144 BERTOMEU BARDENY, FERRAN SEN M INDEPENDENT XC-Rally
40 96 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
41 461 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
42 46 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
43 116 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
44 102 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
45 77 CABRERA, ROBERT M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
46 733 CAMPOS VIDAL, CARLOS M50 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
47 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
48 55 CANO DUEÑAS, SEBASTIÁN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
49 486 CANTOS BARGALLÓ, FERNANDO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
50 87 CARDONA RAMOS, ROSEMBERG M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
51 131 CARLES TAFALLA, JAUME M40 M GARNATXA BIKERS XC-Rally
52 45 CARMONA JUAN, XAVIER SEN M INDEPENDENT XC-Rally
53 487 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
54 463 CEBOLLA BENITEZ, JUAN DAVID SEN M CE L'ARENY XC-Sprint
55 26 CERÓN RAMÍREZ, ADRIAN M40 M MEGA BICI XC-Rally
56 456 CERVERA BLANCH, SANTI M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
57 481 CERVERA PERELLO, DAVID M30 M DRAGO BIKES XC-Sprint
58 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
59 38 CINTAS SENOVILLA, ALBERT M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
60 83 CIORBEA, CRISTIAN MARIUS M40 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
61 108 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
62 125 CORROCHANO OVEJERO, AARON SEN M MAXI BIKE XC-Rally
63 715 CORTÉS PURIFICACIÓN, FELIPE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
64 719 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
65 443 CURTO VIDAL, JOEL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
66 423 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
67 22 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
68 148 DOMENECH GALIA, ALVARO M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
69 50 DOMÍNGUEZ RUIZ , FRANCISCO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
70 88 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
71 444 DORÀ LUCAS, ORIOL S23 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
72 32 DOT PASCUET, IVAN M30 M SOLCAM-MAXLED-MONTBIKE XC-Rally
73 107 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
74 433 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
75 60 ESCODA SANAHUJES , SENÉN M40 M BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
76 137 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
77 438 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
78 41 ESTIVILL FERNANDEZ, JORDI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
79 79 ESTORACH FATSINI, PACO M50 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
80 709 FANDOS GARRIGA, IGNACIO M40 M CICLES FANDOS eBike
81 106 FANECA FARNOS, JORDI M50 M INDEPENDENT XC-Rally
82 123 FARNÓS PORRES, ÀLEX S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
83 431 FERNÁNDEZ BENITO, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
84 450 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M F-BIKES XC-Sprint
85 56 FERNANDEZ TOMAS, JOAN LLUIS M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
86 706 FERRANDO NAVARRO, ADAM M40 M INDEPENDENT eBike
87 39 FERRÉ CAPARÓ, JORDI M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Rally
88 724 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
89 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
90 71 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
91 73 FOIX SENAR, VICTOR M50 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Rally
92 482 FOLCH RIUS, JOSEP MARIA M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
93 90 FONTANET MARIN, AGUSTIN M40 M CICLES FANDOS XC-Rally
94 68 FRANCH PELLISÉ, JOSEP M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
95 80 FRANCO JUANOS, PILI M40 F INDEPENDENT XC-Rally
96 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
97 112 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Rally
98 707 GARCÍA BOLTAINA, EDGAR M30 M INDEPENDENT eBike
99 134 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
100 479 GARÍ SILVA, SANTI S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
101 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
102 100 GILABERT BARBERÀ, JORDI M30 M CC PERELLO XC-Rally
103 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
104 146 GISPERT, EDUARD SEN M INDEPENDENT XC-Rally
105 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
106 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
107 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
108 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
109 129 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
110 76 GUINOVART, MARTÍ SEN M INDEPENDENT XC-Rally
111 142 GUTIÉRREZ AGUILAR, SERGIO SEN M MEGA BICI XC-Rally
112 730 HOBKIRK, SIMON M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
113 31 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
114 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
115 101 JIMENEZ BENGOCHEA, DAVID M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
116 51 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
117 61 JUAN AIXA, JUAN M40 M PC BAIX EBRE XC-Rally
118 21 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
119 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
120 475 JULVE CORNELLES, RAQUEL M30 F F-BIKES XC-Sprint
121 446 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
122 432 LANDWEHRMANN BARÓ, SWEN S18 M MONT-ROIG TRACK TEAM CC XC-Sprint
123 43 LARA FERRE, OSCAR M30 M MEGA BICI XC-Rally
124 47 LÁZARO PLAZA, SHEILA M30 F BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
125 72 LEIS CES, ESTEBAN M40 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
126 119 LEIS MARTINEZ, PAU S23 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
127 89 LERIA CIUDAD, MIGUEL M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
128 91 LINDEZ RIPOLL, ALBERT M50 M AE LA PICOSSA XC-Rally
129 85 LLANOS PELEGRÍN, RAFA M40 M AE LA PICOSSA XC-Rally
130 449 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
131 149 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
132 104 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
133 66 LLETI ROCA, JOAN ANDREU M40 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
134 42 LLOP CABÙS, RAMON SEN M PINYO FIXO XC-Rally
135 63 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
136 53 LOPEZ ARTIGAS, DAVID M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
137 424 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
138 421 LOSCOS JARDI, CARLES M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
139 49 LOZANO MIRABAL, GENÍS M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
140 458 LUNA GARCÍA, PAU M40 M BTT LA MOLETA XC-Sprint
141 477 LUNA MONTALVO, JUAN M30 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
142 147 MACHÍ BEL, DANI M30 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
143 28 MALAGOLI PEÑA , ALBERTO FABIAN M60 M MAXI BIKE XC-Rally
144 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
145 24 MARCÓ ALBERTI, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Rally
146 33 MARCO SÁNCHEZ , EDUARDO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
147 725 MARCOVAL GARCIA, JUAN ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
148 121 MARCOVAL PLA, JOAN S23 M INDEPENDENT XC-Rally
149 474 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
150 485 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Sprint
151 99 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
152 128 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
153 720 MARSAL CREVILLENT, JACOB M40 M INDEPENDENT eBike
154 457 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
155 721 MARTÍ FORNÓS, XAVI M50 M INDEPENDENT eBike
156 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
157 437 MARTINEZ FERNANDEZ , DANIEL M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Sprint
158 483 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Sprint
159 717 MARTORELL SERRES, EMILI M50 M INDEPENDENT eBike
160 473 MARZA CENTELLES, MANUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
161 23 MASDEU FONT, CARLES M50 M INDEPENDENT XC-Rally
162 465 MATA CANO, DANIEL M30 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
163 67 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
164 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
165 143 MAYOR ULLDEMOLINS, FRANCESC M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
166 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
167 425 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
168 133 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
169 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
170 138 MILLÁN GASCÓN, DAVID M30 M GC AMIGOS CALACEITE XC-Rally
171 82 MIQUEL MORENO, JAUME M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
172 34 MOLINA RUIZ, DIEGO M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
173 466 MONTAGUT LLAURADÓ, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
174 430 MONTAGUT VAQUÉ, BIEL S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
175 452 MONTESO BESALDUCH, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
176 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
177 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
178 439 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
179 470 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
180 103 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
181 92 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M PC PRIORAT XC-Rally
182 97 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
183 429 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
184 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
185 428 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
186 78 NAVARRO MASIP, MATEU SEN M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
187 44 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
188 445 NOLLA, JAN S23 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
189 427 OBREGON, ALFREDO M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
190 442 ORTI CARCELLER, MIGUEL ANGEL M40 M CICLES FANDOS XC-Sprint
191 124 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
192 454 PARDO GARCIA, DAVID M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
193 30 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
194 448 PEIG LLOP, JOSEP ANTONI M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
195 94 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
196 136 PORTA MIRÓ, JOAN M30 M CC FLIX XC-Rally
197 468 PRATS MONTESO, MARC S23 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
198 57 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
199 135 PRUNERA MASIP, XAVI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
200 122 PUIG GARCIA, XAVI M40 M LO NEGRELL CE XC-Rally
201 64 PUIG ROIG, ARIADNA M30 F CC BIKING POINT XC-Rally
202 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
203 440 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
204 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
205 69 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
206 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
207 40 REGUANT SEGARRA, ROGER M40 M SKY CLUB CAMPRODON XC-Rally
208 36 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
209 718 REVERTE CLEMENTE, FRANCISCO M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
210 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
211 447 ROCA NOËL, ALBERT SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
212 436 RODRIGUEZ ASPA, IKER S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
213 484 RODRIGUEZ PUEYO, ANNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Sprint
214 29 RODRIGUEZ SANTANA, JOSE OLIVERIO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
215 109 ROFES VIVES, PERE M40 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Rally
216 54 ROGER MUNDO, JAUME M40 M INDEPENDENT XC-Rally
217 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
218 105 ROIGE MAS, SERGI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
219 729 RONDA GUIRAL, FEDERICO M60 M INDEPENDENT eBike
220 115 RUANA CASTELLNOU, CESC S18 M PC MONT-ROIG XC-Rally
221 469 RUANA LLOP, MODEST M40 M MEGA BICI XC-Sprint
222 459 RUIZ GARCIA, ADAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
223 451 RUIZ GARCIA, BRIAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
224 130 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
225 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
226 732 SABATE REVERTE, FRANCISCO JOSE M50 M BTT LA RAPITA eBike
227 35 SÁNCHEZ CANO, ÁLVARO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
228 117 SANCHEZ PONS, SERGI M30 M CC MATARRAÑA XC-Rally
229 710 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL M40 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
230 422 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
231 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
232 464 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
233 435 SARDÀ ÁLVAREZ, JOSEP MARIA M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
234 467 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
235 462 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
236 48 SERRES FONT, JOEL M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
237 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
238 713 SIMO RAMON, MANUEL M60 M INDEPENDENT eBike
239 441 SIRACH VEGA, FELIX M40 M CICLESPORT XC-Sprint
240 70 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
241 478 SOLE MODOL, ROGER M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
242 141 SOTERAS, TON M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
243 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
244 84 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
245 716 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
246 75 TRAPE GARROS, JORDI M60 M INDEPENDENT XC-Rally
247 140 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
248 114 TULES VIDAL, OSCAR M40 M MEGA BICI XC-Rally
249 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
250 722 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA eBike
251 471 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
252 145 VALLDOSERA GORDO, MARC S23 M MEGA BICI XC-Rally
253 120 VAZQUEZ PARQUE, PABLO M50 M PC BAIX EBRE XC-Rally
254 118 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
255 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
256 81 VIDAL VIZCARRO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
257 727 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
258 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
259 95 VILALTA MANERO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
260 731 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike
261 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
262 723 XIOL MANCHON, JORDI M60 M INDEPENDENT eBike
263 58 ZEA NADAL, ANTON M30 M INDEPENDENT XC-Rally

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 263 (XC-Rally=148 | XC-Sprint=84 | eBike=31)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 20 30 152 373 581 230 40
XC-Sprint 70 101 61 142 251 100 70
eBike 00 00 00 40 90 110 70
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
LOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTuga