VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Inscripcions a VIII Transrabosenca (La Torre de l'Espanyol)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
2 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
3 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
4 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
5 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
6 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
7 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
8 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
9 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
10 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
11 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
12 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
13 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
14 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
15 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
16 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
17 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
18 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
19 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
20 21 JUAN APARICIO, FERNANDO M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
21 22 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
22 23 MASDEU FONT, CARLES M50 M INDEPENDENT XC-Rally
23 24 MARCÓ ALBERTI, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Rally
24 25 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
25 26 CERÓN RAMÍREZ, ADRIAN M40 M MEGA BICI XC-Rally
26 27 ALVAREZ CABEZAS, VICTOR M40 M MEGA BICI XC-Rally
27 28 MALAGOLI PEÑA , ALBERTO FABIAN M60 M MAXI BIKE XC-Rally
28 29 RODRIGUEZ SANTANA, JOSE OLIVERIO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
29 30 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
30 31 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
31 32 DOT PASCUET, IVAN M30 M SOLCAM-MAXLED-MONTBIKE XC-Rally
32 33 MARCO SÁNCHEZ , EDUARDO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
33 34 MOLINA RUIZ, DIEGO M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
34 35 SÁNCHEZ CANO, ÁLVARO M30 M INDEPENDENT XC-Rally
35 36 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
36 37 AUBIA OLLÉ, ANTON M50 M INDEPENDENT XC-Rally
37 38 CINTAS SENOVILLA, ALBERT M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
38 39 FERRÉ CAPARÓ, JORDI M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Rally
39 40 REGUANT SEGARRA, ROGER M40 M SKY CLUB CAMPRODON XC-Rally
40 41 ESTIVILL FERNANDEZ, JORDI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
41 42 LLOP CABÙS, RAMON SEN M PINYO FIXO XC-Rally
42 43 LARA FERRE, OSCAR M30 M MEGA BICI XC-Rally
43 44 NOGUÉS GÓMEZ, RAFA M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
44 45 CARMONA JUAN, XAVIER SEN M INDEPENDENT XC-Rally
45 46 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
46 47 LÁZARO PLAZA, SHEILA M30 F BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
47 48 SERRES FONT, JOEL M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
48 49 LOZANO MIRABAL, GENÍS M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Rally
49 50 DOMÍNGUEZ RUIZ , FRANCISCO M40 M INDEPENDENT XC-Rally
50 51 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
51 52 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
52 53 LOPEZ ARTIGAS, DAVID M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
53 54 ROGER MUNDO, JAUME M40 M INDEPENDENT XC-Rally
54 55 CANO DUEÑAS, SEBASTIÁN M40 M INDEPENDENT XC-Rally
55 56 FERNANDEZ TOMAS, JOAN LLUIS M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
56 57 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
57 58 ZEA NADAL, ANTON M30 M INDEPENDENT XC-Rally
58 59 ALCALÁ COLLADO, CESAR M50 M INDEPENDENT XC-Rally
59 60 ESCODA SANAHUJES , SENÉN M40 M BIKEPARK BAUHAUS XC-Rally
60 61 JUAN AIXA, JUAN M40 M PC BAIX EBRE XC-Rally
61 62 BEDÓS PINO, CINTA M30 F OR BIKES TEAM XC-Rally
62 63 LOPEZ ANTO, BARBARA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
63 64 PUIG ROIG, ARIADNA M30 F CC BIKING POINT XC-Rally
64 65 ALSO RALLO, XAVIER M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
65 66 LLETI ROCA, JOAN ANDREU M40 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
66 67 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
67 68 FRANCH PELLISÉ, JOSEP M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
68 69 REDÓ CASTELL, JOAN M40 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
69 70 SOLÉ ALTÈS, JOSEP M40 M INDEPENDENT XC-Rally
70 71 FIGUERES PASTO, ARIADNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Rally
71 72 LEIS CES, ESTEBAN M40 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
72 73 FOIX SENAR, VICTOR M50 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Rally
73 74 ARTERO VILA, FRANCESC M50 M BIKE TALLER CANNONDALE REUS XC-Rally
74 75 TRAPE GARROS, JORDI M60 M INDEPENDENT XC-Rally
75 76 GUINOVART, MARTÍ SEN M INDEPENDENT XC-Rally
76 77 CABRERA, ROBERT M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
77 78 NAVARRO MASIP, MATEU SEN M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
78 79 ESTORACH FATSINI, PACO M50 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
79 80 FRANCO JUANOS, PILI M40 F INDEPENDENT XC-Rally
80 81 VIDAL VIZCARRO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
81 82 MIQUEL MORENO, JAUME M30 M DRAGO BIKES XC-Rally
82 83 CIORBEA, CRISTIAN MARIUS M40 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
83 84 TANGHETTI, SILVANO M50 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
84 85 LLANOS PELEGRÍN, RAFA M40 M AE LA PICOSSA XC-Rally
85 86 ABÁN LOS SANTOS, LLUÍS M50 M INDEPENDENT XC-Rally
86 87 CARDONA RAMOS, ROSEMBERG M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
87 88 DOMINGUEZ TAMAYO, IÑAKI M50 M DRAGO BIKES XC-Rally
88 89 LERIA CIUDAD, MIGUEL M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
89 90 FONTANET MARIN, AGUSTIN M40 M CICLES FANDOS XC-Rally
90 91 LINDEZ RIPOLL, ALBERT M50 M AE LA PICOSSA XC-Rally
91 92 MUNTANÉ PIQUÉ, JOSEP M40 M PC PRIORAT XC-Rally
92 93 ANGUERA ARIN, JOAN CARLES M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Rally
93 94 PINYOL CID, OSCAR M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
94 95 VILALTA MANERO, MANEL M40 M INDEPENDENT XC-Rally
95 96 BERTOMEU COLOMINES, JORDI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
96 97 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY M40 M MAXI BIKE XC-Rally
97 98 ANGUERA VIDAL, ANDREU M40 M INDEPENDENT XC-Rally
98 99 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
99 100 GILABERT BARBERÀ, JORDI M30 M CC PERELLO XC-Rally
100 101 JIMENEZ BENGOCHEA, DAVID M30 M LO NEGRELL CE XC-Rally
101 102 BOVER FALCÓ, OSCAR M50 M F-BIKES XC-Rally
102 103 MORESO GUIRAO, SERGI SEN M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Rally
103 104 LLEIXÀ RODRIGUEZ, JORDI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
104 105 ROIGE MAS, SERGI M30 M INDEPENDENT XC-Rally
105 106 FANECA FARNOS, JORDI M50 M INDEPENDENT XC-Rally
106 107 DRAGO ROSA, RAFEL M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
107 108 COLLAR GALLEGO, JOSE LUIS M50 M MAXI BIKE XC-Rally
108 109 ROFES VIVES, PERE M40 M BICI ATS TERRA ALTA XC-Rally
109 110 ARÁNEGA MARTORELL, EDGAR M30 M CC BIKING POINT XC-Rally
110 111 BALART GUIOT, ROGER M30 M CC EL MORELL XC-Rally
111 112 GALLEGO LONGÁN, JOAN M50 M CC MÓRA LA NOVA XC-Rally
112 113 ALIFONSO MONTESÓ, JAVI M40 M DRAGO BIKES XC-Rally
113 114 TULES VIDAL, OSCAR M40 M MEGA BICI XC-Rally
114 115 RUANA CASTELLNOU, CESC S18 M PC MONT-ROIG XC-Rally
115 116 BLANC FERRE, DANIEL M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
116 117 SANCHEZ PONS, SERGI M30 M CC MATARRAÑA XC-Rally
117 118 VAZQUEZ SANCHEZ, MARCOS M30 M MEGA BICI XC-Rally
118 119 LEIS MARTINEZ, PAU S23 M VIA VERDA ESPORTS TEAM XC-Rally
119 120 VAZQUEZ PARQUE, PABLO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
120 121 MARCOVAL PLA, JOAN S23 M INDEPENDENT XC-Rally
121 122 PUIG GARCIA, XAVI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
122 123 FARNÓS PORRES, ÀLEX S18 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
123 124 PANISELLO MORALES, RUBEN M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
124 125 CORROCHANO OVEJERO, AARON SEN M MAXI BIKE XC-Rally
125 126 BEJARANO LONDOÑO, LUIS CARLOS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
126 127 ABELLA SALIDO , VICTOR M40 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
127 128 MARRASE ORTIZ, JOSE JUAN M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
128 129 GUILLAMON REVERTE, GERARD SEN M DRAGO BIKES XC-Rally
129 130 RUPEREZ MARTI, IVAN M30 M BTT TERRES DE L'EBRE XC-Rally
130 131 CARLES TAFALLA, JAUME M40 M GARNATXA BIKERS XC-Rally
131 132 ALAIXENDRI JARDÍ, MAURO M40 M EBRE TRAIL XC-Rally
132 133 MENDEZ SANCHEZ, ARNAU M30 M 73FACTORY BGTEAM XC-Rally
133 134 GARCIA SUBIRATS, LLUIS M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
134 135 PRUNERA MASIP, XAVI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
135 136 PORTA MIRÓ, JOAN M30 M CC FLIX XC-Rally
136 137 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
137 138 MILLÁN GASCÓN, DAVID M30 M GC AMIGOS CALACEITE XC-Rally
138 139 ALABART ALCOBER, JOSEP MARIA M50 M CC ASCO XC-Rally
139 140 TREIG RIOJO, ERNEST SEN M MEGA BICI XC-Rally
140 141 SOTERAS, TON M30 M CIUTAT DE REUS CLUB CICLISTA XC-Rally
141 142 GUTIÉRREZ AGUILAR, SERGIO SEN M MEGA BICI XC-Rally
142 143 MAYOR ULLDEMOLINS, FRANCESC M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Rally
143 144 BERTOMEU BARDENY, FERRAN SEN M INDEPENDENT XC-Rally
144 145 VALLDOSERA GORDO, MARC S23 M MEGA BICI XC-Rally
145 146 GISPERT, EDUARD SEN M INDEPENDENT XC-Rally
146 147 MACHÍ BEL, DANI M30 M CC CAMPREDÓ XC-Rally
147 148 DOMENECH GALIA, ALVARO M50 M CICLES FANDOS XC-Rally
148 149 LLEIXA FAIGES, JESUS M30 M INDEPENDENT XC-Rally
149 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
150 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
151 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
152 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
153 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
154 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
155 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
156 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
157 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
158 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
159 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
160 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
161 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
162 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
163 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Sprint
164 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
165 421 LOSCOS JARDI, CARLES M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
166 422 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
167 423 DESCARREGA CASTELLVI, FRANCESC M40 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
168 424 LÓPEZ LLEIXÀ, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
169 425 MÉNDEZ ALONSO, ANGEL M60 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
170 426 ACEDO RAJA, SERGIO M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
171 427 OBREGON, ALFREDO M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
172 428 NADAL, MARCEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
173 429 MURIA ARRUFAT, CARLOS MIGUEL M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
174 430 MONTAGUT VAQUÉ, BIEL S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
175 431 FERNÁNDEZ BENITO, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
176 432 LANDWEHRMANN BARÓ, SWEN S18 M MONT-ROIG TRACK TEAM CC XC-Sprint
177 433 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
178 434 BALCELLS ORTEGA, JAUME M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
179 435 SARDÀ ÁLVAREZ, JOSEP MARIA M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
180 436 RODRIGUEZ ASPA, IKER S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
181 437 MARTINEZ FERNANDEZ , DANIEL M40 M AMICS DE RIUDOMS XC-Sprint
182 438 ESTIVILL ESTIVILL, ANNA S23 F BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Sprint
183 439 MORENO PAREJA, IVAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
184 440 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
185 441 SIRACH VEGA, FELIX M40 M CICLESPORT XC-Sprint
186 442 ORTI CARCELLER, MIGUEL ANGEL M40 M CICLES FANDOS XC-Sprint
187 443 CURTO VIDAL, JOEL SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
188 444 DORÀ LUCAS, ORIOL S23 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
189 445 NOLLA, JAN S23 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
190 446 KOPANKOV STANCHEVA, DAVID S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
191 447 ROCA NOËL, ALBERT SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
192 448 PEIG LLOP, JOSEP ANTONI M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
193 449 LLAURADO MIR, ENRIQUE M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
194 450 FERNANDEZ RODRIGUEZ, SERGIO M40 M F-BIKES XC-Sprint
195 451 RUIZ GARCIA, BRIAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
196 452 MONTESO BESALDUCH, ALBERT M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
197 453 BARRERA BARRERA, JOSEP M50 M CICLES FANDOS XC-Sprint
198 454 PARDO GARCIA, DAVID M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
199 455 ARIAS CASTELLVÍ, ANDRES M40 M BIKE GHOST RIDERS XC-Sprint
200 456 CERVERA BLANCH, SANTI M60 M INDEPENDENT XC-Sprint
201 457 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
202 458 LUNA GARCÍA, PAU M40 M BTT LA MOLETA XC-Sprint
203 459 RUIZ GARCIA, ADAN M30 M CB RIUDECOLS XC-Sprint
204 460 ARAQUE CAPSIR , KOLDO S18 M F-BIKES XC-Sprint
205 461 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
206 462 SEMPERE, ERIC M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
207 463 CEBOLLA BENITEZ, JUAN DAVID SEN M CE L'ARENY XC-Sprint
208 464 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
209 465 MATA CANO, DANIEL M30 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
210 466 MONTAGUT LLAURADÓ, MARC SEN M INDEPENDENT XC-Sprint
211 467 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
212 468 PRATS MONTESO, MARC S23 M CC CAMPREDÓ XC-Sprint
213 469 RUANA LLOP, MODEST M40 M MEGA BICI XC-Sprint
214 470 MORENO PARRA, FERRAN SEN M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
215 471 UNGIDOS PINO, POL S18 M CC MÓRA LA NOVA XC-Sprint
216 472 ALONSO SAMPER, MARCOS S23 M ARTBIKES TEAM XC-Sprint
217 473 MARZA CENTELLES, MANUEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
218 474 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
219 475 JULVE CORNELLES, RAQUEL M30 F F-BIKES XC-Sprint
220 476 BALAGUE FERRATE, FRANCESC M40 M AC VINYOLS XC-Sprint
221 477 LUNA MONTALVO, JUAN M30 M OR BIKES TEAM XC-Sprint
222 478 SOLE MODOL, ROGER M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
223 479 GARÍ SILVA, SANTI S18 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
224 480 AYZA SANTANA, RAMON M40 M CLUB BTT ALCANAR XC-Sprint
225 481 CERVERA PERELLO, DAVID M30 M DRAGO BIKES XC-Sprint
226 482 FOLCH RIUS, JOSEP MARIA M50 M PC RIBERA D'EBRE XC-Sprint
227 483 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN JOSÉ M60 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Sprint
228 484 RODRIGUEZ PUEYO, ANNA SEN F FABREGUES TEAM XC-Sprint
229 485 MARGALEF PALLARES, DAVID M40 M CC PERELLO XC-Sprint
230 486 CANTOS BARGALLÓ, FERNANDO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
231 487 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
232 488 ALCOVERRO ALBESA, JORDI M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
233 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
234 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
235 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
236 706 FERRANDO NAVARRO, ADAM M40 M INDEPENDENT eBike
237 707 GARCÍA BOLTAINA, EDGAR M30 M INDEPENDENT eBike
238 708 AGAPE, SANDEL M30 M BTTORRE TRANSRABOSENCA eBike
239 709 FANDOS GARRIGA, IGNACIO M40 M CICLES FANDOS eBike
240 710 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL M40 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
241 711 ANDRADE ROJAS , RONALD STEVENS M30 M INDEPENDENT eBike
242 712 ARASA HIERRO, ANDRÉS M50 M UC SANTA BARBARA eBike
243 713 SIMO RAMON, MANUEL M60 M INDEPENDENT eBike
244 714 ARIN PIÑANA, JOAQUIN M50 M INDEPENDENT eBike
245 715 CORTÉS PURIFICACIÓN, FELIPE M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
246 716 TOLOS MAYOR, JOSE ANTONIO M50 M INDEPENDENT eBike
247 717 MARTORELL SERRES, EMILI M50 M INDEPENDENT eBike
248 718 REVERTE CLEMENTE, FRANCISCO M40 M PC RIBERA D'EBRE eBike
249 719 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike
250 720 MARSAL CREVILLENT, JACOB M40 M INDEPENDENT eBike
251 721 MARTÍ FORNÓS, XAVI M50 M INDEPENDENT eBike
252 722 UNGIDOS GÓMEZ, JOSE LUIS M50 M CC MÓRA LA NOVA eBike
253 723 XIOL MANCHON, JORDI M60 M INDEPENDENT eBike
254 724 FERRE MARTINEZ, PEDRO ALEJANDRO M50 M OR BIKES TEAM eBike
255 725 MARCOVAL GARCIA, JUAN ANTONIO M50 M PACO'S MAN TEAM eBike
256 726 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
257 727 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
258 728 ALLENDE LLERENA, ANTONIO M60 M PC RIBERA D'EBRE eBike
259 729 RONDA GUIRAL, FEDERICO M60 M INDEPENDENT eBike
260 730 HOBKIRK, SIMON M60 M CC MÓRA LA NOVA eBike
261 731 VILAPLANA BALLESTE, JORDI M60 M CC FLIX eBike
262 732 SABATE REVERTE, FRANCISCO JOSE M50 M BTT LA RAPITA eBike
263 733 CAMPOS VIDAL, CARLOS M50 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE eBike

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 263 (XC-Rally=148 | XC-Sprint=84 | eBike=31)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 20 30 152 373 581 230 40
XC-Sprint 70 101 61 142 251 100 70
eBike 00 00 00 40 90 110 70
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
El PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS Sport