XIII Auberge (Benissanet)

Inscripcions a XIII Auberge (Benissanet)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
2 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
3 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
4 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
5 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
6 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
7 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
8 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
9 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
10 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
11 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
12 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
13 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
14 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
15 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
16 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
17 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
18 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
19 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
20 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
21 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
22 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
23 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
24 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
25 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
26 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
27 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
28 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
29 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
30 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
31 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
32 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M NOLOBIKER CAFÉ Y CYCLES XC-Sprint
33 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
34 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
35 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
36 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
37 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
38 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 38 (XC-Rally=19 | XC-Sprint=16 | eBike=3)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 00 30 50 70 20 20
XC-Sprint 10 30 00 20 51 30 10
eBike 00 00 00 10 10 10 00
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
Revista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbregues