XIII Auberge (Benissanet)

Inscripcions a XIII Auberge (Benissanet)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 0 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
2 0 MATEOS VEGA, MANEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
3 0 ESTEVE DEOSDAD, MANU M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
4 0 SALMERON GOMEZ, ANTONIO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
5 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
6 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
7 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
8 0 VERA CHAMUL, JAVI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
9 0 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
10 0 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
11 0 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
12 0 CLUA SANCHEZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
13 0 ROLDÁN AMORÓS, XAVI M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
14 0 ROLDAN CARRETON, JOSE MARIA M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
15 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
16 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
17 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
18 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
19 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
20 0 CAMPS, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
21 0 NAVARRETE MARTÍNEZ, JOSÉ M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
22 0 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
23 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
24 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
25 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
26 0 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
27 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
28 0 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
29 0 NAVARRETE, JOSE S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
30 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
31 0 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
32 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
33 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
34 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
35 0 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
36 0 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
37 0 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
38 0 CURTO CONDE, XAVI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
39 0 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
40 0 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
41 0 TORRES CABRERA, JUAN JOSE M30 M INDEPENDENT XC-Rally
42 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
43 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
44 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
45 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
46 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
47 0 GARCIA BORT, JOSEP M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
48 0 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
49 0 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
50 0 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
51 0 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
52 0 MÁRQUEZ HIGUERAS, ISAAC M40 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Rally
53 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
54 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
55 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
56 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
57 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
58 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
59 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
60 0 PALENCIA PRATS, JORDI M50 M BICI 3.0 CC XC-Rally
61 0 TORRES MONDÉJAR, JOSE M50 M ALMUERZOS BIKE CASTELLÓ XC-Rally
62 0 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
63 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
64 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
65 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
66 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
67 0 SEVÉ VALLVÉ, ALEIX S23 M INDEPENDENT XC-Rally
68 0 MORATÓ MAURI, SERGI SEN M PC BAIX EBRE XC-Rally
69 0 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
70 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
71 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
72 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
73 0 MARINE RECHE, LAIA M30 F CB RIUDECOLS eBike
74 0 PALLISE ALBEAR, GERARD M30 M CB RIUDECOLS eBike
75 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
76 0 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
77 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
78 0 SEVÉ GILABERT, ENRIC M50 M INDEPENDENT eBike
79 0 GARRETA PAPACEIT, JOAN M50 M BICI ATS TERRA ALTA eBike
80 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
81 0 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
82 0 GOMEZ LORAS, VICENT M60 M UC SANTA BARBARA eBike

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 82 (XC-Rally=37 | XC-Sprint=35 | eBike=10)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 10 50 110 130 50 20
XC-Sprint 30 40 10 51 121 60 20
eBike 00 00 00 21 20 30 20
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
FàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT Swiss