XIII Auberge (Benissanet)

Inscripcions a XIII Auberge (Benissanet)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 0 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
2 0 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
3 0 MATEOS VEGA, MANEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
4 0 NAVARRETE MARTÍNEZ, JOSÉ M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
5 0 CAMPS, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
6 0 ROLDÁN AMORÓS, XAVI M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
7 0 CLUA SANCHEZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
8 0 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
9 0 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
10 0 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
11 0 VERA CHAMUL, JAVI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
12 0 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
13 0 NAVARRETE, JOSE S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
14 0 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
15 0 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
16 0 SALMERON GOMEZ, ANTONIO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
17 0 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
18 0 ROLDAN CARRETON, JOSE MARIA M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
19 0 ESTEVE DEOSDAD, MANU M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
20 0 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
21 0 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
22 0 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
23 0 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
24 0 TORRES CABRERA, JUAN JOSE M30 M INDEPENDENT XC-Rally
25 0 GARCIA BORT, JOSEP M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
26 0 SEVÉ VALLVÉ, ALEIX S23 M INDEPENDENT XC-Rally
27 0 CURTO CONDE, XAVI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
28 0 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
29 0 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
30 0 MÁRQUEZ HIGUERAS, ISAAC M40 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Rally
31 0 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
32 0 PALENCIA PRATS, JORDI M50 M BICI 3.0 CC XC-Rally
33 0 MORATÓ MAURI, SERGI SEN M PC BAIX EBRE XC-Rally
34 0 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
35 0 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
36 0 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
37 0 TORRES MONDÉJAR, JOSE M50 M ALMUERZOS BIKE CASTELLÓ XC-Rally
38 0 GARRETA PAPACEIT, JOAN M50 M BICI ATS TERRA ALTA eBike
39 0 MARINE RECHE, LAIA M30 F CB RIUDECOLS eBike
40 0 PALLISE ALBEAR, GERARD M30 M CB RIUDECOLS eBike
41 0 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
42 0 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
43 0 GOMEZ LORAS, VICENT M60 M UC SANTA BARBARA eBike
44 0 SEVÉ GILABERT, ENRIC M50 M INDEPENDENT eBike
45 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
46 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
47 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
48 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
49 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
50 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
51 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
52 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
53 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
54 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
55 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
56 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
57 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
58 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
59 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
60 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
61 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
62 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
63 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
64 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
65 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
66 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
67 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
68 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
69 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
70 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
71 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
72 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
73 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
74 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
75 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
76 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
77 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
78 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
79 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
80 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
81 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
82 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 82 (XC-Rally=37 | XC-Sprint=35 | eBike=10)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 10 50 110 130 50 20
XC-Sprint 30 40 10 51 121 60 20
eBike 00 00 00 21 20 30 20
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
TugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes Fitting