XIII Auberge (Benissanet)

Inscripcions a XIII Auberge (Benissanet)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 0 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
2 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
3 0 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
4 0 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
5 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
6 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
7 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
8 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
9 0 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
10 0 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
11 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
12 0 CAMPS, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
13 0 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
14 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
15 0 CLUA SANCHEZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
16 0 CURTO CONDE, XAVI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
17 0 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
18 0 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
19 0 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
20 0 ESTEVE DEOSDAD, MANU M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
21 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
22 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
23 0 GARCIA BORT, JOSEP M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
24 0 GARRETA PAPACEIT, JOAN M50 M BICI ATS TERRA ALTA eBike
25 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
26 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
27 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
28 0 GOMEZ LORAS, VICENT M60 M UC SANTA BARBARA eBike
29 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
30 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
31 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
32 0 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
33 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
34 0 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
35 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
36 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
37 0 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
38 0 MARINE RECHE, LAIA M30 F CB RIUDECOLS eBike
39 0 MÁRQUEZ HIGUERAS, ISAAC M40 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Rally
40 0 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
41 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
42 0 MATEOS VEGA, MANEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
43 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
44 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
45 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
46 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
47 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
48 0 MORATÓ MAURI, SERGI SEN M PC BAIX EBRE XC-Rally
49 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
50 0 NAVARRETE MARTÍNEZ, JOSÉ M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
51 0 NAVARRETE, JOSE S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
52 0 PALENCIA PRATS, JORDI M50 M BICI 3.0 CC XC-Rally
53 0 PALLISE ALBEAR, GERARD M30 M CB RIUDECOLS eBike
54 0 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
55 0 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
56 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
57 0 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
58 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
59 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
60 0 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
61 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
62 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
63 0 ROLDÁN AMORÓS, XAVI M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
64 0 ROLDAN CARRETON, JOSE MARIA M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
65 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
66 0 SALMERON GOMEZ, ANTONIO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
67 0 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
68 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
69 0 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
70 0 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
71 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
72 0 SEVÉ GILABERT, ENRIC M50 M INDEPENDENT eBike
73 0 SEVÉ VALLVÉ, ALEIX S23 M INDEPENDENT XC-Rally
74 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
75 0 TORRES CABRERA, JUAN JOSE M30 M INDEPENDENT XC-Rally
76 0 TORRES MONDÉJAR, JOSE M50 M ALMUERZOS BIKE CASTELLÓ XC-Rally
77 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
78 0 VERA CHAMUL, JAVI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
79 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
80 0 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
81 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
82 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 82 (XC-Rally=37 | XC-Sprint=35 | eBike=10)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 10 50 110 130 50 20
XC-Sprint 30 40 10 51 121 60 20
eBike 00 00 00 21 20 30 20
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
PH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.cat