XIII Auberge (Benissanet)

Inscripcions a XIII Auberge (Benissanet)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 0 VERA CHAMUL, JAVI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
2 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
3 0 CLUA SANCHEZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
4 0 CAMPS, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
5 0 NAVARRETE MARTÍNEZ, JOSÉ M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
6 0 MATEOS VEGA, MANEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
7 0 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
8 0 NAVARRETE, JOSE S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
9 0 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
10 0 ESTEVE DEOSDAD, MANU M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
11 0 SALMERON GOMEZ, ANTONIO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
12 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
13 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
14 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
15 0 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
16 0 SEVÉ VALLVÉ, ALEIX S23 M INDEPENDENT XC-Rally
17 0 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
18 0 TORRES CABRERA, JUAN JOSE M30 M INDEPENDENT XC-Rally
19 0 SEVÉ GILABERT, ENRIC M50 M INDEPENDENT eBike
20 0 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
21 0 TORRES MONDÉJAR, JOSE M50 M ALMUERZOS BIKE CASTELLÓ XC-Rally
22 0 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
23 0 PALENCIA PRATS, JORDI M50 M BICI 3.0 CC XC-Rally
24 0 GARRETA PAPACEIT, JOAN M50 M BICI ATS TERRA ALTA eBike
25 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
26 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
27 0 MÁRQUEZ HIGUERAS, ISAAC M40 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Rally
28 0 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
29 0 ROLDAN CARRETON, JOSE MARIA M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
30 0 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
31 0 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
32 0 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
33 0 PALLISE ALBEAR, GERARD M30 M CB RIUDECOLS eBike
34 0 MARINE RECHE, LAIA M30 F CB RIUDECOLS eBike
35 0 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
36 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
37 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
38 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
39 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
40 0 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
41 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
42 0 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
43 0 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
44 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
45 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
46 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
47 0 ROLDÁN AMORÓS, XAVI M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
48 0 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
49 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
50 0 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
51 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
52 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
53 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
54 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
55 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
56 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
57 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
58 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
59 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
60 0 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
61 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
62 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
63 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
64 0 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
65 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
66 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
67 0 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
68 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
69 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
70 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
71 0 CURTO CONDE, XAVI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
72 0 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
73 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
74 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
75 0 GARCIA BORT, JOSEP M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
76 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
77 0 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
78 0 MORATÓ MAURI, SERGI SEN M PC BAIX EBRE XC-Rally
79 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
80 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
81 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
82 0 GOMEZ LORAS, VICENT M60 M UC SANTA BARBARA eBike

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 82 (XC-Rally=37 | XC-Sprint=35 | eBike=10)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 10 50 110 130 50 20
XC-Sprint 30 40 10 51 121 60 20
eBike 00 00 00 21 20 30 20
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
Bicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTugaLOR bikes