XIII Auberge (Benissanet)

Inscripcions a XIII Auberge (Benissanet)

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.

Línia Dorsal Nom Categoria Club Modalitat
1 0 MARGALEF PALLARES, ANNA M30 F FABREGUES TEAM XC-Sprint
2 0 MARINE RECHE, LAIA M30 F CB RIUDECOLS eBike
3 0 MATEOS VEGA, MANEL M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
4 0 ESTEVE DEOSDAD, MANU M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
5 401 CHAVERO SANCHO, SERGI M30 M CC BIKING POINT XC-Sprint
6 0 SALMERON GOMEZ, ANTONIO M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
7 405 RAYO RODRIGUEZ, JOSE LUIS M30 M INDEPENDENT XC-Sprint
8 0 DIAZ MARTINEZ, ABEL M30 M MEGA BICI XC-Rally
9 0 IBORRA FLECHA, ALEIX M30 M CB RIUDECOLS XC-Rally
10 6 REDÓ CASTELL, JORDI M30 M JOVES CICLISTES AMPOSTA XC-Rally
11 0 CURTO CONDE, XAVI M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
12 0 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU M30 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
13 11 FIBLA ALEGRIA, MARC JOAQUIM M30 M OR BIKES TEAM XC-Rally
14 18 SANGÜESA PRATS, RUBEN M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
15 12 SUAREZ MEDINA, ANGEL M30 M PC CAMARLES XC-Rally
16 0 JOVE TOMAS, HECTOR M30 M ARTBIKES TEAM XC-Rally
17 0 TORRES CABRERA, JUAN JOSE M30 M INDEPENDENT XC-Rally
18 13 JAVALOYES FERRERES, MARIO M30 M FABREGUES TEAM XC-Rally
19 0 PALLISE ALBEAR, GERARD M30 M CB RIUDECOLS eBike
20 702 MONTEVERDE MAURI, PAU M30 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
21 414 ULLDEMOLINS AMELA, NOELIA M40 F CC MAIKBIKE VINAROS XC-Sprint
22 409 MEMBRADO AUXACH, MIGUEL M40 M CE TRILERCAVONS TTE XC-Sprint
23 0 VERA CHAMUL, JAVI M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
24 0 BIARNÉS MUNUERA, JOAN M40 M CC ASCO XC-Sprint
25 0 CASTELLÀ NOLL, FRANCESC M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
26 0 SANDE BAÑA, JOSE M40 M MAXI BIKE XC-Sprint
27 408 VÍLCHEZ PÉREZ, ENRIQUE JOSÉ M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
28 0 CLUA SANCHEZ, JOAN M40 M INDEPENDENT XC-Sprint
29 0 ROLDÁN AMORÓS, XAVI M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
30 412 BENLLIURE QUEROL, RICHARD M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
31 0 ROLDAN CARRETON, JOSE MARIA M40 M BTT LA RAPITA XC-Sprint
32 403 GRIFOLL VIDAL, DAVID M40 M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
33 407 SERRES PROVINCIALE, JORDI M40 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
34 9 MERCHAN RUIZ, CARLOS M40 M INDEPENDENT XC-Rally
35 10 MATES RAMIREZ, GERARD M40 M MONTBIKE AMPOSTA XC-Rally
36 0 GARCIA BORT, JOSEP M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
37 0 ALCAINE LOPEZ, EDUARD M40 M CB RIUDECOLS XC-Rally
38 0 BISET VENTURA, JORDI M40 M INDEPENDENT XC-Rally
39 7 VIDAL LOPEZ, EFREN M40 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
40 8 GIMENEZ ESQUERRE, JURIC M40 M FABREGUES TEAM XC-Rally
41 0 ESCRIBÀ BLANCH, SERGI M40 M OR BIKES TEAM XC-Rally
42 0 PROS POQUET, MARTI M40 M BTTORRE TRANSRABOSENCA XC-Rally
43 0 MÁRQUEZ HIGUERAS, ISAAC M40 M BIG BIKERS EL VENDRELL XC-Rally
44 15 BELTRAN ROIG, ALBERT M40 M UC SANTA BARBARA XC-Rally
45 3 BELTRÁN, DANIEL M40 M MEGA BICI XC-Rally
46 16 JUANPERE POBLET, MANEL M40 M CC PERELLO XC-Rally
47 0 ARRUFAT COTS, LLUIS M40 M CC MÓRA LA NOVA eBike
48 704 MARTIN SANCHEZ, MATIAS M40 M CC BIKE RACE REUS eBike
49 0 CAMPS, EDUARD M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
50 0 NAVARRETE MARTÍNEZ, JOSÉ M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
51 0 SANMARTI NAVARRO, MAURICI M50 M INDEPENDENT XC-Sprint
52 410 GONZALEZ MORALES, DAVID M50 M BICI CLUB ALT PENEDÈS XC-Sprint
53 406 ROIG FABREGAT, ANDREU M50 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
54 411 SABALATE CALAHORRO, MANUEL M50 M MAXI BIKE XC-Sprint
55 5 MARCEAUX DUCLUZ, HERVE M50 M MEGA BICI XC-Rally
56 0 PALENCIA PRATS, JORDI M50 M BICI 3.0 CC XC-Rally
57 0 TORRES MONDÉJAR, JOSE M50 M ALMUERZOS BIKE CASTELLÓ XC-Rally
58 0 BALFEGO MARTI , ARTURO M50 M INDEPENDENT XC-Rally
59 19 RIPOLLES PARISI, CARLOS M50 M CC BIKE RACE REUS XC-Rally
60 701 MONTESÓ GALLEGO, RAMON M50 M MONTBIKE AMPOSTA eBike
61 0 SEVÉ GILABERT, ENRIC M50 M INDEPENDENT eBike
62 0 GARRETA PAPACEIT, JOAN M50 M BICI ATS TERRA ALTA eBike
63 0 MARTI BOYER, JOSEP M M60 M CC PERELLO XC-Sprint
64 413 CAMPS BALSALOBRE, DAVID M60 M MAXI BIKE XC-Sprint
65 1 ARMENGOL FERRE, CARLOS M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
66 14 VILADRICH ALIFONSO, JUAN MARIA M60 M FABREGUES TEAM XC-Rally
67 0 VILA MIRO, RAMON M60 M INDEPENDENT eBike
68 0 GOMEZ LORAS, VICENT M60 M UC SANTA BARBARA eBike
69 415 PUIG ULLDEMOLINS, JOSEP S18 M CICLES FANDOS XC-Sprint
70 0 SCHÖNITZ, NELIO POTTER S18 M LO NEGRELL CE XC-Sprint
71 0 NAVARRETE, JOSE S18 M INDEPENDENT XC-Sprint
72 416 GARRIGA MONTLLEÓ, ALFONS S23 M TEAM VOLATA BIKE STORE XC-Sprint
73 0 QUIXALOS, ADRIÀ S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
74 404 NADAL DIOCARES, ANDREU S23 M BICILAB XC-Sprint
75 402 FRANQUET BONET, CARLOS S23 M INDEPENDENT XC-Sprint
76 0 SEVÉ VALLVÉ, ALEIX S23 M INDEPENDENT XC-Rally
77 0 DURAN CARMONA, ERIC SEN M CLUB CICLISTA MÓRA D´EBRE XC-Sprint
78 0 MORATÓ MAURI, SERGI SEN M PC BAIX EBRE XC-Rally
79 0 REQUENA RUBIO, ADRIA SEN M CC BIKING POINT XC-Rally
80 4 GÓMEZ IZQUIERDO, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
81 17 GORRES SALVADÓ, JOSEP SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally
82 2 BELTRAN ESCOFET, ORIOL SEN M FABREGUES TEAM XC-Rally

Si no apareixes a la llista següent o bé al costat del teu nom hi ha «MANQUEN DADES», contacta amb nosaltres abans de la cursa i resoldrem la incidència.


Els dorsals no s'assignaran definitivament fins al tancament d'inscripcions

Total inscripcions: 82 (XC-Rally=37 | XC-Sprint=35 | eBike=10)

Inscripcions per modalitat, categoria i gènere:

 S18S23SENM30M40M50M60
XC-Rally 00 10 50 110 130 50 20
XC-Sprint 30 40 10 51 121 60 20
eBike 00 00 00 21 20 30 20
gènere MF MF MF MF MF MF MF


amb el suport de ...
LOR bikesBicisports AubanellBerriaArtbikesDT SwissFàbreguesRevista LEbreActiu.catPH QuirogelApuntBici 10competizenCicles FandosALS SportEl PeriódicoEcualAnetoMSM BikesSanvartDrago Bikes FittingTuga